Наушники
Gelius Pro Reddots (GP-TWS010)
Видео 4Фото 6 |
Gelius Pro Reddots |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Gelius 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Gelius.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Gelius Pro Reddots
Все цены 105 →Наушники Gelius Pro Reddots Tws Earbuds GP-TWS010 Black | 599 грн. |
Gelius Pro Reddots TWS Earbuds GP-TWS010 Bluetooth Black | 699 грн. |
GELIUS Pro Reddots TWS Earbuds Black | 599 грн. |
Беспроводные наушники Gelius Pro Reddots TWS Earbuds GP-TWS010 (Black) | 599 грн. |
Навушники Gelius Pro Reddots TWS Earbuds GP-TWS010 Black (00000082297) 000 | 549 грн. |
eще 20 предложений
Кращі з кращих за співвідношенням ціна - якість. 1. Кейс має рівень заряду. На відміну від тих самих air dots, в яких рівень можна подивитись тільки через підключення до телефону, тут видно на кейсі, що дуже зручно.
2. Тримають впевнено свої заявлені 3 години при прослуховуванні відео/музики. 3. Для зарядки підходить кабель type C, дуже зручуно для власників android. Якщо ви не звуковий сомелье, то як бюджетний варіант в самий раз. Юрій: пользуюсь Gelius Pro Reddots более года |
Как мои первые наушники не могу судить и сравнивать с другими. Для такой цены,и правда звук отличный. Маленькая цена , быстрый заряд, хороший звук и управление Очень плохой микрофон! |
Недорогие, неплохое качество. Громкие сильные басы Мало высоких Дмитрий Кравцов: пользуюсь Gelius Pro Reddots менее месяца |
Добавить отзыв
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →