WEB-камера Genius FaceCam Quiet (GS-210002)
![]() |
Шапка
Genius FaceCam Quiet |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genius 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genius.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Genius FaceCam Quiet
Усі ціни 6 →Веб-камера Genius FaceCam Quiet (32200005400)Веб-камера Genius FaceCam Quiet забезпечує високоякісне відео у роздільній здатності 1920x1080 (Full HD) з частотою 30 кадрів... щена секунду, що ідеально підходить для відеодзвінків, онлайн-зустріче Redprice.saleЗ нами 6 років (Львів) Поскаржитись | 3 133 грн. |
| 4 499 грн. | Продавець: GadgetLand |
Веб-камера Genius FaceCam Quiet забезпечує високоякісне відео у роздільній здатності 1920x1080 (Full HD) з частотою 30 кадрів... щена секунду, що ідеально підходить для відеодзвінків, онлайн-зустріче Tomdom.in.uaЗ нами 6 років (Львів) Поскаржитись | 3 139 грн. |
Веб-камера Genius FaceCam Quiet (32200005400) 32200005400Веб-камера Genius Full HD FaceCam Quiet, 1920x1080, USB 2.0, чорна, Windows 7, 30 FPSОсобливості продуктуПродукт Saren.com.uaЗ нами 6 років (Львів) Поскаржитись | 3 140 грн. | ![]() |
Веб-камера Genius FaceCam Quiet забезпечує високоякісне відео у роздільній здатності 1920x1080 (Full HD) з частотою 30 кадрів... щена секунду, що ідеально підходить для відеодзвінків, онлайн-зустріче Zaua.storeЗ нами 6 років (Львів) Поскаржитись | 3 133 грн. | ![]() |
Веб-камера Genius FaceCam Quiet забезпечує високоякісне відео у роздільній здатності 1920x1080 (Full HD) з частотою 30 кадрів... щена секунду, що ідеально підходить для відеодзвінків, онлайн-зустріче Timesport.com.uaЗ нами 6 років (Львів) Поскаржитись | 3 130 грн. | ![]() |
Серія Genius FaceCamПорівняти в таблиці →
від 3 130 грн.
Full HD (1080p), фокусування фіксована, кріплення на монітор, установлення на штатив
від 1 880 грн.
VGA (640x480), HD (720p), Full HD (1080p), фокусування фіксована, кріплення на монітор, установлення на штатив
від 2 772 грн.
Full HD (1080p), фокусування автоматична, кріплення на монітор, установлення на штатив, індикатор активності, 3D сканер обличчя
від 1 664 грн.
HD (720p), кут огляду 75 °, фокусування ручне, кріплення на монітор
від 1 300 грн.
HD (720p), кут огляду 90 °, фокусування ручне, кріплення на монітор
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 2 699 грн.
Full HD (1080p), кут огляду 95 °, фокусування фіксована, шумодав, кріплення на монітор, установлення на штатив, 3D сканер обличчя
від 3 634 грн.
HD (720p), Full HD (1080p), кут огляду 78 °, фокусування автоматична, шумодав, кріплення на монітор, установлення на штатив, індикатор активності
від 3 418 грн.
Full HD (1080p), Ultra HD (4K), кут огляду 73 °, фокусування автоматична, шумодав, кріплення на монітор, установлення на штатив, індикатор активності
від 3 225 грн.
Full HD (1080p), Ultra HD (4K), кут огляду 110 °, фокусування автоматична, кріплення на монітор, установлення на штатив
від 2 320 грн.
Full HD (1080p), кут огляду 86 °, фокусування автоматична, підсвічування, кріплення на монітор
від 7 289 грн.
VGA (640x480), HD (720p), Full HD (1080p), Ultra HD (4K), кут огляду 86 °, фокусування автоматична, кріплення на монітор, установлення на штатив
від 3 099 грн.
VGA (640x480), HD (720p), Full HD (1080p), кут огляду 82 °, фокусування автоматична, підсвічування, кріплення на монітор, установлення на штатив
від 3 660 грн.
для конференцій, кут огляду 90 °, фокусування автоматична, шумодав, кріплення на монітор
від 269 грн.
HD (720p), кут огляду 52 °, фокусування автоматична, кріплення на монітор, кнопка швидкої зйомки
від 2 630 грн.
Full HD (1080p), кут огляду 78 °, фокусування автоматична, кріплення на монітор, установлення на штатив, індикатор активності
від 3 700 грн.
Full HD (1080p), кут огляду 90 °, фокусування автоматична, шумодав, кріплення на монітор, установлення на штатив, індикатор активності
від 1 037 грн.
Full HD (1080p), кут огляду 60 °, фокусування фіксована, кріплення на монітор