Каталог   /   Спорт і активний відпочинок   /   Активний відпочинок та електротранспорт   /   Електросамокати   /   Globber

Електросамокат Globber E-Motion 6

Фото - Електросамокат Globber E-Motion 6
Фото 9
Globber E-Motion 6
Колір
Максимальне навантаження50 кг
Складаний
Ходові характеристики
Потужність двигуна80 Вт
Максимальна швидкість10 км/год
Швидкісні режими2
Пішохідний режим
Привідпередній
Колесаполіуретан
4.7 "
Амортизаціявідсутня
Передні гальмаелектричний (рекуперацією)
Задні гальманожне
Рекуперація
Акумулятор
Місткість акумулятора2.9 А·год
Напруга живлення14.4 В
Функції та можливості
Регулювання висоти керма
Сигнал / дзвінок
Загальні характеристики
Матеріал рамиалюміній
Хомут2 болти
Офіційний сайтglobber.com
Дата додавання на E-Katalogквітень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globber 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globber.
Як вибрати електросамокатЩо впливає на вибір гарного самоката – мотор, батарея, вага та інші характеристики

Купити Globber E-Motion 6

Усі ціни 26 →

Дитячий електросамокат GLOBBER серії E-MOTION 6 рожевий (756-177)

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
10 529 грн.

Електросамокат GLOBBER E-MOTION (756-177) 756-177

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
10 530 грн.

Електросамокат Globber E-MOTION 6 зелений (756-107) 756-107

+ 310 балів ITbox, Діаметр коліс - 12/9", Максимальне навантаження - 50 кг, Максимальна швидкість - 10 км/год, Номінальна пот... щеужність - 80 Вт, Колір - зелений
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Електросамокат Globber E-MOTION 6 Dark Emerald Green

Допустиме навантаження, кг: 50 / Розмір: 310x875x750мм / Вага пристрою, кг: 4.8 / Максимальна швидкість, км/год: Менее 15 / Д... щеіаметр коліс, дюймів: 5 / Запас ходу, км: Менее 20 / Потужність мотора, Вт: Менее 250 / Особливості: Легкие, Светящийся, С рулем
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
12 000 грн.

Електросамокат Globber E-Motion 6 з підсвіткою, 50 кг, 2 колеса, зелений

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
10 259 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Globber E-Motion 6

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Дитячий електросамокат з яскравим дизайном з категорії базових моделей для дітей молодшого та середнього шкільного віку. Він не має амортизації і тому призначений, насамперед, для прогулянок по рівним доріжкам — паркам, дворах, пішохідним зонам. Електросамокат Globber E-Motion 6 може стати відповідним варіантом для першого знайомства малюка з такого роду транспортом. Конструкція максимально адаптована під дітей від шести років, зокрема є невисока дека, зручний і інтуїтивно зрозумілий курок газу, посилена система гальмування і забезпечені дві швидкості з обмеженням до 10 км/год. З плюсів можна відзначити також антиковзне покриття платформи, яскраві світлові елементи та регульовану по висоті алюмінієву рульову стійку, що робить модель універсальною для дітей різного зросту.