Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Водопостачання та насоси   /   Свердловинні насоси   /   Grundfos

Свердловинний насос Grundfos SQE 2-55

Фото - Свердловинний насос Grundfos SQE 2-55
Відео 17
Grundfos SQE 2-55
Основне
Макс. продуктивність2000 л/год / максимальна /
Макс. напір54 м / максимальний /
Характеристики
Максимальний робочий тиск15 бар
Принцип діївідцентровий
Макс. глибина занурення150 м
Вміст механічних домішок50 г/м³
Система всмоктуваннябагатоступінчаста / 3 ступені /
Вих. отвір підключення1 1/4"
Макс. t рідини30 °С
Мотор
Споживана потужність700 Вт
Напруга мережі230 В
Довжина кабелю живлення1.5 м
Інше
Захист від сухого ходу
Захист від перегрівання
Захист від перевантаження
Країна походження брендуДанія
Матеріал крильчаткиполіамід
Габарити74x741 мм
Вага5.2 кг
Дата додавання на E-Katalogгрудень 2014
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grundfos 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grundfos.
Як вибрати свердловинний насосПосібник з вибору насоса для свердловини з урахуванням глибини, витрати води та основних технічних характеристик.

Купити Grundfos SQE 2-55

Grundfos SQE 2-55 96510151

Бренд: Grundfos ; Тип товару: Насос; Тип води: Для чистої води; Тип насоса: Занурювальний; Призначення: Для холодної води; Діаметр проходу: 32; Конструктив: Відцентрові; Клас насоса: Побутові, Промислові; Макс. Натиск (м): 54; На глибину: 150; На глибину: 150; Застосування: Для холодної води; З'єднання: Різьбове; Макс. Вироб. (Куб. м / год): 2; Ма... щекс. Тиск: 10; Матеріал: Сталь нержавіюча; Електроживлення: 220 V; Вага, кг): 5.5; Виробник: Данія
Modernsys.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
46 673 грн.

Grundfos SQE 2-55

Nasos-m.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
50 366 грн.

Grundfos SQE 2-55 з кабелем 40м 96524505

Бренд: Grundfos ; Тип товару: Насос; Тип води: Для чистої води; Тип насоса: Занурювальний; Призначення: Для холодної води; Діаметр проходу: 32; Конструктив: Відцентрові; Клас насоса: Побутові, Промислові; Макс. Натиск (м): 54; На глибину: 150; На глибину: 150; Застосування: Для холодної води; З'єднання: Різьбове; Макс. Вироб. (Куб. м / год): 2; Ма... щекс. Тиск: 10; Матеріал: Сталь нержавіюча; Електроживлення: 220 V; Вага, кг): 5.5; Виробник: Данія
Modernsys.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
96 224 грн.

Динаміка цін на Grundfos SQE 2-55

Додати відгук

Модификації Grundfos SQE 2-55

Ціни на Grundfos SQE 2-55
Grundfos SQE 7-30 від 63 621 грн.1 пропозиція
Grundfos SQE 7-40 від 79 076 грн.2 пропозиції
Grundfos SQE 2-55 від 46 673 грн.3 пропозиції
Grundfos SQE 3-55 від 52 957 грн.2 пропозиції
Grundfos SQE 5-60 від 80 047 грн.1 пропозиція
Grundfos SQE 3-65 від 60 699 грн.2 пропозиції
Grundfos SQE 2-70 від 51 658 грн.5 пропозицій
Grundfos SQE 5-70 від 80 786 грн.6 пропозицій
Grundfos SQE 3-80 від 75 313 грн.2 пропозиції
Grundfos SQE 2-85 від 57 767 грн.6 пропозицій
Grundfos SQE 3-95 від 76 045 грн.2 пропозиції
Grundfos SQE 2-100 від 71 695 грн.2 пропозиції
Grundfos SQE 3-105 від 80 542 грн.8 пропозицій
Grundfos SQE 2-115 від 74 188 грн.3 пропозиції
Відеоогляди