Відрізна пила GTM CM3000/220CI (84005/220)
Фото - Пила GTM CM3000/220CI
Фото 3
GTM CM3000/220CI
Основне
Тип пристроювідрізна
Типстаціонарна
Джерело живленняелектромережа (230 В)
Двигун
Потужність3000 Вт
Макс. оберти диска2800 об/хв
Ріжуче обладнання
Розмір шини / диску400 мм
Діаметр посадкового отвору32 мм
Глибина різу135 мм
Кут повороту пили45 °
Функції та можливості
Комплектаціядиск
Інше
Вага45 кг
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2024
Маркування виробника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Купити GTM CM3000/220CI
Усі ціни 6 →
Відрізна монтажна пила GTM CM3000/220CI — це надійний інструмент з 400 мм диском для різання металевих заготовок глибиною до... ще135 мм. Оснащена потужним двигуном на 3 кВт і працює від однофазної мережі 230В. Зручні верстатні лещата, міцна сталева станина і система захисту роблять цю модель відмінним вибором для інтенсивних робіт на будмайданчиках і в майстернях. Монтажна відрізна пила з
Instrumentarium.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
Відрізна машина 220В 3,0кВт CM3000/220CI 400мм*32 2880об, сталева основа 84005/220
Відрізна машина GTM CM3000/220CI - електричний пристрій для різання абразивним кругом металевих труб, прутків, куточків. Ця м... щеодель живиться від електричної мережі 220В і під час використання споживає 3 кВт.Переваги відрізної машини GTM CM3000/220CI:> Оброблювана заготовка надійно затискається за допомогою вбудованих верстатних лещат> Клиноремінна передача довговічна, проста в обслуговуванні,
Sertan.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись
GTM 84005/220
Mallprix.comМенше року
Гарантія: 12 міс. від виробника
Монтажна пила GTM 3,0кВт, CM3000/220CI, 400мм*32, 2880об, сталева основа (84005/220) 84005/220
E-server.com.uaЗ нами 4 роки
Потужність - 3000 Вт, Діаметр диска - 400 мм, заміна оснащення - ключова, живлення - мережа, 220 В
Brain.com.uaЗ нами 8 років
GTM 3,0 кВт, CM3000/220CI, 400мм*32, 2880об, сталева основа (84005/220) Монтажна пила 3,0 кВт, CM3000/220CI, 400мм*32, 2880о