Торцювальна пила GTM HM1245
Фото 4 |
GTM HM1245 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM HM1245
Усі ціни 18 →Торцювальна пила GTM HM1245 з протяжкою | 13 957 грн. |
Дисковая пила Gtm HM1245 | 13 906 грн. |
Пила торцювальна GTM HM1245 1800Вт, 3800об/хв | 13 958 грн. |
Торцювальна пила GTM HM1245 1800Вт (HM1245) | 13 957 грн. |
Пила торцовочная GTM HM1245 1800Вт (HM1245) | 13 856 грн. |
ще 13 пропозицій