Ланцюгова пила GTM CS16/2000TH
Фото 4 |
GTM CS16/2000TH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM CS16/2000TH
Усі ціни 19 →Електропила ланцюгова GTM CS16/2000ТН мережева | 4 078 грн. |
Электропила Gtm CS16/2000TH | 4 080 грн. |
Електропила ланцюгова GTM CS16/2000ТН мережева | 4 105 грн. |
Електропила GTM CS16/2000TH | 4 104 грн. |
Цепная пила GTM CS16/2000TH 2000Вт (CS16/2000ТН) CS16/2000ТН | 4 068 грн. |
ще 14 пропозицій