Відрізна пила GTM CM4000/380CI (84001/380)
Відео 1Фото 4 |
GTM CM4000/380CI |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM CM4000/380CI
Усі ціни 11 →Відрізна пила GTM CM-4000/380CI (4000 Вт, 400 мм, 3ф) (17817) 17817 | 13 200 грн. |
Відрізна машина GTM CM-4000 / 380CI - УЦІНКА 84001/380 | 13 198 грн. |
Відрізна машина GTM 380В 4кВтCM-4000/380CI | 13 198 грн. |
Монтажна пила GTM CM-4000/380CI (4000 Вт, 400 мм, ~3ф) (17817) 17817 | 13 199 грн. |
Монтажная пила GTM отрезная машина 380В 3кВтCM-4000/380CI, диск 400*32мм ( | 12 716 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди