Ручной отпариватель Haeger HG-1267
Haeger HG-1267 несъемный бак |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Haeger 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Haeger.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Haeger HG-1267
Паровий вертикальний відпарювач ручний Haeger 800W HG-1267 | 655 грн. |
Відпарювач ручний Haeger 800W HG-1267 безпечний для всіх тканин, білий з р | 800 грн. |
Відпарювач ручний для одягу Haeger 800W HG-1267 | 655 грн. |
Відпарювач Haeger HG-1267 21 х 10 х 15 см вертикальне відпарювання 1500 Вт | 584 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →