Каталог   /   Дім і ремонт   /   Автономне живлення та енергозабезпечення   /   Мережеві фільтри й подовжувачі   /   Havit

Фільтр-подовжувач Havit HV-SP8813

Фото - Мережевий фільтр / подовжувач Havit HV-SP8813
Havit HV-SP8813
Колір
Типфільтр-подовжувач
Характеристики
Довжина кабелю1.6 м
Макс. потужність2500 Вт
Макс. навантаження10 А
Індикація роботи
Вимикачзагальний
Підключення
Тип вилки підключеннязвичайний
Розеток з заземленням (тип F)3 шт.
USB-A3 шт.
Макс. струм зарядки3.1 А
Потужність (при 1-му пристрої)15.5 Вт
Захиствід короткого замикання
від перевантаження
від стрибків напруги (варистор)
автоматичний запобіжник
Конструктивні особливості
Захисні шторки від дітей
Штекери розеткипід кутом
Офіційний сайтvidex.ua
Дата додавання на E-Katalogсічень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Havit 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Havit.

Купити Havit HV-SP8813

Сітковий фільтр HAVIT HV-SP8813 3 USB 3 outlets Білий

Маркетплейс: Rozetka.ua  iGrig З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
890 грн.

Мережевий фільтр подовжувач HAVIT HV-SP8813 3хUSB + 3 розетки білий

Маркетплейс: Rozetka.ua  KiloBOX З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
644 грн.

Сітковий фільтр - підовжувач HAVIT HV-SP8813 3 USB роз'єму

Маркетплейс: Rozetka.ua  High level З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
895 грн.

Мережевий фільтр - подовжувач HAVIT HV-SP8813 3 USB роз'єма

Маркетплейс: Rozetka.ua  ТЕХНОГАЛЯВИНА З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
596 грн.

Динаміка цін на Havit HV-SP8813