Каталог   /   Дом и ремонт   /   Посуда и приборы   /   Кухонная посуда   /   Кастрюли   /   Hendi

Кастрюля Hendi 830208

Фото - Кастрюля Hendi 830208
Hendi 830208
Цвет
Тип
кастрюля
Размер
20 см
Объем
2.8 л
Глубина
9 см
Антипригарное покрытие
отсутствует
Функции и возможности
совместимость с индукцией
многослойное дно
Материал
сталь
Материал крышки
металл
Ручки
металлические
Страна происхождения бренда
Нидерланды
Официальный сайт
hendi.eu
Дата добавления на E-Katalog
январь 2021
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Hendi 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Hendi.

Купить Hendi 830208

Hendi Profi Line 2,8 л (830208) ProfiLine2,8л(830208)

Колір виробника/Нержавіюча сталь|Вага/1,34|Ручки/Сталеві|Габарити (ВхШхГ)/90 х 300 х 215|Діаметр індукційного дна, см/17|Серія/Profi Line |Кількість предметів/2 (ємність + кришка)|Можливість миття в посудомийній машині/Так|Товщина дна, мм/0.7|Тип внутрішнього покриття/Без покриття|Зовнішнє покриття/Без покриття|Особливості/З кришкою, Кришка з отвор... ещеом для пари, Для газових плит|Матеріал корпусу посуду/Нержавіюча сталь|Країна виробництва/Китай|Тип/Традиційна каструля|Гарантійний термін/1 рік|Номінальний об'єм, л/2,8 л|Сумісність з побутовою технікою/З газовими плитами, З індукційними плитами, З електричними плитами|Бренд/Hendi|Діаметр/20 см
COMFY.uaС нами более 10-ти лет
(Киев)
Гарантия: от производителя
Пожаловаться
2 621 грн.

Каструля Hendi Profi Line низька з кришкою 2.8 л 20 см (830208)

Rozetka.uaС нами 7 лет
(Киев)
Пожаловаться

Каструля низька з кришкою 200(Н)90 мм 2,8 л Profi Line Hendi 830208

Маркетплейс: Rozetka.ua  Повний дім гостей С нами 7 лет
(Киев)
Пожаловаться
3 318 грн.

Каструля низька з кришкою Profi Line Hendi 2,80 л 830208

Маркетплейс: Rozetka.ua  Бета С нами 7 лет
(Киев)
Пожаловаться
2 323 грн.

Динамика цен на Hendi 830208