Каструля Fissman Fobus 5387
Фото 5 |
Fissman Fobus 5387 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Fobus 5387
Каструля Fissman Fobus 20x10 см 3.1 л (5387) | 2 008 грн. |
Кастрюля Fissman Fobus 20x10 см 3.1 л (5387) | 2 008 грн. |
Кастрюля с крышкой Fissman Fobus 3,1 л 5387 | 2 159 грн. |
Каструля Fissman Fobus з індукційним дном із нержавіючої сталі зі скляною | 2 194 грн. |
Каструля Fissman FOBUS з нержавіючої сталі з кришкою 3.1 л 20x10 см (5387) | 2 160 грн. |
Модификації Fissman Fobus 5387
Ціни на Fissman Fobus 5387 |
---|---|---|---|---|
Fissman Fobus 5386 | від 1 799 грн. | 7 пропозицій | ||
Fissman Fobus 5387 | від 2 008 грн. | 7 пропозицій | ||
Fissman Fobus 5388 | від 2 586 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →