Каструля Hendi 625705
Hendi 625705 0.3 л0.6 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hendi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hendi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hendi 625705
Кастрюля с крышкой Hendi 0,8 л 625705 | 629 грн. |
Каструля для супів і соусів Hendi з кришкою 0,6 л (625705) | 1 069 грн. |
Каструля для супів і соусів 135х(Н)103 мм 0,6 л Hendi 625705 | 1 366 грн. |
Каструля для супів та соусів - чорна, 0,6 л, 135x(H)103 мм Hendi 625705 | 961 грн. |
Модификації Hendi 625705
Ціни на Hendi 625705 |
---|---|---|---|---|
Hendi 625804 | від 861 грн. | 5 пропозицій | ||
Hendi 625705 | від 961 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →