Каструля Fissman Elegance 5492
Fissman Elegance 5492 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Elegance 5492
Усі ціни 21 →Каструля Fissman Elegance 20x10 см / 3.1 л (5492) | 1 887 грн. |
Кастрюля Fissman Elegance 20x10 см / 3.1 л (5492) | 1 887 грн. |
Каструля Fissman Elegance 3,1л (5492) | 1 927 грн. |
Кастрюля с крышкой Fissman Elegance 3,1 л 5492 | 1 724 грн. |
Каструля з кришкою Fissman Elegance 3,1 л 5492 | 1 886 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Fissman Elegance 5492
Ціни на Fissman Elegance 5492 |
---|---|---|---|---|
Fissman Elegance 5491 | від 1 285 грн. | 23 пропозиції | ||
Fissman Elegance 5492 | від 1 465 грн. | 23 пропозиції | ||
Fissman Elegance 5493 | від 1 835 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →