Каталог   /   Дитячі товари й іграшки   /   Активний відпочинок і вулиця   /   Батути   /   inSPORTline

Батут inSPORTline Flea Pro 305 (23879)

Фото - Батут inSPORTline Flea Pro 305
Фото 13
inSPORTline Flea Pro 305
183 см305 см
Тип
каркасний
Форма
круглий
Сітка
внутрішня
Макс. навантаження
150 кг
Розмір батута (ДхШхВ)
305x305x256 см
Висота сітки
180 см
Кількість пружин
60 шт.
Комплектація
захисна сітка
драбина
Дата додавання на E-Katalog
травень 2024
Маркування виробника
23879

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог inSPORTline 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі inSPORTline.

Купити inSPORTline Flea Pro 305

Батут із внутрішньою сіткою inSPORTline Flea 305 см чорний (22276) 22276

Smart-buy.com.uaЗ нами 2 роки
(Бровари)
Поскаржитись
11 575 грн.

Батут inSPORTline Flea з внутрішньою сіткою 305 см чорний 22276

Безпечне задоволення для всієї родини! Батут inSPORTline Flea 366 см, ідеально підходить як для дітей, так і для їх батьків, буде чудово виглядати у вашому саду. Міцна сталева конструкція витримує стихію та важке використання, а її вантажопідйомність до 150 кг робить її придатною для користувачів різного віку. Щоб запобігти падінню користувачів і... щез зони стрибків, батут обладнаний захисною
Batutprom.com.uaЗ нами 1 рік
(Луцьк)
Поскаржитись
11 819 грн.

Батут із внутрішньою сіткою inSPORTline Flea 305 см чорний (22276)

Маркетплейс: MAUDAU  Smart-buy З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись

Батут із внутрішньою сіткою inSPORTline Flea 305 см чорний (22276)

Маркетплейс: Rozetka.ua  SB products З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на inSPORTline Flea Pro 305

Модификації inSPORTline Flea Pro 305

Ціни на inSPORTline Flea Pro 305
inSPORTline Flea Pro 183 від 8 398 грн.9 пропозицій
inSPORTline Flea Pro 305 від 11 575 грн.4 пропозиції
Додаткові функції і можливості батута inSPORTline Flea Pro 305:
• Діаметр мату для стрибків: 261 см.