Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Оперативна пам'ять   /   INTELIGENTES

Оперативна пам'ять INTELIGENTES Re:Sistance DDR4 1x16GB IR4DFK1/16

Фото - Оперативна пам'ять INTELIGENTES Re:Sistance DDR4 1x16GB IR4DFK1/16
INTELIGENTES IR4DFK1/16
Колір
Об'єм пам'яті
1 x 16GB
Форм-фактор пам'яті
DIMM (PC)
Тип пам’яті
DDR4
Швидкість
3200 MT/s
Пропускна здатність
25600 МБ/с
Схема таймінгів
16-18-18
First Word Latency
10 нс
Робоча напруга
1.35 В
Тип охолодження
радіатор
Профіль планки
стандартний
Додатково
підтримка XMP
Офіційний сайт
inteligentes.com.tw
Дата додавання на E-Katalog
червень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог INTELIGENTES 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі INTELIGENTES.
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК

Купити INTELIGENTES Re:Sistance DDR4 1x16GB IR4DFK1/16

Усі ціни 19 →

Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB 3200 MHz CL16 1.35V Resistance INTELIGENTES (IR4DFK1/16) IR4DFK1/16

+ 178 балів ITbox, DDR4, 16 ГБ, У наборі - 1, Частота пам'яті - 3200 МГц, Таймінги - CL16-18-18, Напруга живлення - 1.35 В, П... щеідсвічування - немає, XMP
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
6 848 грн.

Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB 3200 MHz CL16 1.35V Resistance INTELIGENTES (IR4DFK1/16)

Nkt.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
6 614 грн.

INTELIGENTES IR4DFK1/16

Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
6 711 грн.

Модуль пам'яті для комп'ютера ddr4 16gb 3200 MHz cl16 1.35v Resistance inteligentes (ir4dfk1/16)

- Тип пам'яті: DDR4 - Об'єм пам'яті: 16 ГБ - Кількість модулів у наборі: 1 - Частота пам'яті: 3200 МГц - Стандар... щети пам'яті: PC4-25600 - Таймінги: CL16-18-18 - Напруга живлення: 1.35 В - Охолодження: з радіатором охолодження - Підсвічування: немає - Форм-фактор пам'яті: 288-pin DIMM - Розширені профілі розгону: XMP - Перевірка і корекція помилок (ECC): ні - Буферизація: unbuffered - (Збірка) Висота модуля пам'яті:
Tviy-Dim.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
6 921 грн.

Модуль пам'яті INTELIGENTES 16 GB DDR4 3200 MHz Resistance (IR4DFK1/16) 16 GB DDR4 3200 MHz Resistance (IR4DFK1/16)

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Гарантія: 36 міс.
Поскаржитись
6 746 грн.
ще 14 пропозицій

Динаміка цін на INTELIGENTES Re:Sistance DDR4 1x16GB IR4DFK1/16

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації INTELIGENTES Re:Sistance DDR4 1x16GB

Ціни на INTELIGENTES Re:Sistance DDR4 1x16GB
INTELIGENTES Re:Sistance DDR4 1x16GB IR4CHD1/16від 4 351 грн.20 пропозицій
INTELIGENTES Re:Sistance DDR4 1x16GB IR4DFK1/16від 6 566 грн.19 пропозицій
INTELIGENTES Re:Sistance DDR4 1x16GB IR4DHE1/16від 6 566 грн.26 пропозицій