Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Оперативна пам'ять   /   INTELIGENTES

Оперативна пам'ять INTELIGENTES Re:Sistance DDR4 1x8GB IR4DFK1/8

Фото - Оперативна пам'ять INTELIGENTES Re:Sistance DDR4 1x8GB IR4DFK1/8
INTELIGENTES IR4DFK1/8
DDR4-3200
CL16
DDR4-3200
CL22
Колір
Об'єм пам'яті
1 x 8GB
Форм-фактор пам'яті
DIMM (PC)
Тип пам’яті
DDR4
Швидкість
3200 MT/s
Пропускна здатність
25600 МБ/с
Схема таймінгів
16-18-18
First Word Latency
10 нс
Робоча напруга
1.35 В
Тип охолодження
радіатор
Профіль планки
стандартний
Додатково
підтримка XMP
Офіційний сайт
inteligentes.com.tw
Дата додавання на E-Katalog
червень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог INTELIGENTES 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі INTELIGENTES.
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК

Купити INTELIGENTES Re:Sistance DDR4 1x8GB IR4DFK1/8

Усі ціни 20 →

Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 8GB 3200 MHz CL16 1.35V Resistance INTELIGENTES (IR4DFK1/8) IR4DFK1/8

+ 112 балів ITbox, DDR4, 8 ГБ, У наборі - 1, Частота пам'яті - 3200 МГц, Таймінги - CL16-18-18, Напруга живлення - 1.35 В, Пі... щедсвічування - немає, XMP
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
3 885 грн.

Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 8GB 3200 MHz CL16 1.35V Resistance INTELIGENTES (IR4DFK1/8)

Nkt.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
3 804 грн.

Модуль пам'яті INTELIGENTES Resistance 8GB DDR4 3200MHz (IR4DFK1/8) IR4DFK1/8

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись

INTELIGENTES IR4DFK1/8

Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
3 835 грн.

Модуль пам'яті для комп'ютера ddr4 8gb 3200 MHz cl16 1.35v Resistance inteligentes (ir4dfk1/8)

- Тип пам'яті: DDR4 - Об'єм пам'яті: 8 ГБ - Кількість модулів у наборі: 1 - Частота пам'яті: 3200 МГц - Стандарт... щеи пам'яті: PC4-25600 - Таймінги: CL16-18-18 - Напруга живлення: 1.35 В - Охолодження: з радіатором охолодження - Підсвічування: немає - Форм-фактор пам'яті: 288-pin DIMM - Розширені профілі розгону: XMP - Перевірка і корекція помилок (ECC): ні - Буферизація: unbuffered - (Збірка) Висота модуля пам'яті:
Tviy-Dim.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
3 983 грн.
ще 15 пропозицій

Динаміка цін на INTELIGENTES Re:Sistance DDR4 1x8GB IR4DFK1/8

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації INTELIGENTES Re:Sistance DDR4 1x8GB

Ціни на INTELIGENTES Re:Sistance DDR4 1x8GB
INTELIGENTES Re:Sistance DDR4 1x8GB IR4DFK1/8від 3 764 грн.21 пропозиція
INTELIGENTES Re:Sistance DDR4 1x8GB IR4DHE1/8від 3 992 грн.12 пропозицій