Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Садова техніка   /   Газонокосарки   /   Intertool

Тример Intertool DT-2248

Фото - Газонокосарка Intertool DT-2248
Відео 1Фото 10
Intertool DT-2248
Двигун:електричний (мережа)
Потужність:1400 Вт
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:42 см
Тип штанги:пряма
Вага:7.7 кг
Всі характеристики
Характеристики DT-2248
Основне
Типтример
Тип двигунаелектричний (мережа)
Косіння
Ширина захоплення42 см / волосінь /
Ширина ножа тримера25.5 см
Різальна системароторна
Конструкція тримера
Розташування двигунаверхнє
Тип штангипряма
Тип рукояткивелосипедна
Діаметр волосіні1.6 мм
Додатковоплечовий ремінь
Комплектація
Насадкилопатевий ніж
котушка з волосінню
Двигун
Потужність двигуна1400 Вт
Плавний пуск
Інше
Матеріал декипластик
Рівень шуму96 дБ
Вага7.7 кг
Офіційний сайтintertool.ua
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.

Купити Intertool DT-2248

Усі ціни 7 →

Електрокоса Intertool DT-2248

Виробник: Intertool / Тип: Тример / Тип двигуна: електродвигун / Потужність: 1.4 кВт / Ріжуча система: волосінь / ніж
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 815 грн.

Тример електричний INTERTOOL DT-2248 1400 Вт | Плавний пуск, ніж + волосінь, 7500 об/хв | Косарка для трави

Маркетплейс: Rozetka.ua  Kompas.shop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 199 грн.

Тример електричний, 1,4 кВт, 7500 об/хв, ширина зрізання 255/420 мм, плавний пуск, котушка + 3-лопатевий ніж INTERTOOL DT-22

Маркетплейс: Rozetka.ua  R-base З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 695 грн.

Триммер електричний INTERTOOL DT-2248

Маркетплейс: Rozetka.ua  Містер Tools З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Тример електричний INTERTOOL DT-2248

Маркетплейс: Rozetka.ua  ShopСom З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 000 грн.

Тример електричний Intertool - 1400 Вт 1 шт.

Маркетплейс: Rozetka.ua  Комфортні оселі З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 016 грн.

Тример електричний, 1400 Вт, 230 В, ~50 Гц, 7500 об/хв., плавний пуск, діаметр обертання диска/волосіні - 255/420 мм, котушк

Маркетплейс: Rozetka.ua  ZEMED З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 359 грн.

Динаміка цін на Intertool DT-2248

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди