Термос Kamille 2200 0.5 л
Фото 4 |
Kamille 2200 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Kamille 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Kamille.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Kamille 2200 0.5 л
Все цены 23 →Заварник Kamille 2200 мл, зі знімним ситечком та бакелітовою ручкою KM-161 | 389 грн. |
Заварник зі знімним ситечком та бакелітовою ручкою 2200 мл Kamille Срібляс | 787 грн. |
Електрочайник нержавіючий Kamille 1.7 л 2200 Вт електричний чайник срібляс | 731 грн. |
Електрочайник скляний Kamille 1.5 л 2200 Вт електричний чайник із підсвічу | 796 грн. |
Електрочайник скляний Kamille 1.7 л 2200 Вт електричний чайник із підсвічу | 796 грн. |
eще 18 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →