Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Туризм   /   Фляги й пляшки   /   KITE

Пляшка KITE K26-1213

Фото - Фляга KITE K26-1213
Фото 12
KITE K26-1213
Колір
Тип
пляшка
Об'єм
560 мл
Тип пробки
клапан
Петля для підвішування
Матеріал
пластик / тритан /
Дата додавання на E-Katalog
червень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити KITE K26-1213

Усі ціни 17 →

Бутылка для воды Kite Tokyo 560 мл K26-1213-2

Thermos-ua.comЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
403 грн.

Пляшка для води Kite K26, 560 мл, Anime Dream (K26-1213-1) K26-1213-1

Об'єм - 0.56 л, Матеріал - трітан, діаметр - 7 см, висота - 19.5 см, Колір - фіолетовий
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Пляшка для води Kite K26, 560 мл, Anime Dream (K26-1213-1) K26-1213-1

+ 22 балів ITbox, Об'єм - 0.56 л, Матеріал - трітан, діаметр - 7 см, висота - 19.5 см, Колір - фіолетовий
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Пляшечка для води Kite Anime Dream 560 мл (K26-1213-1)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
236 грн.

Пляшечка для води Kite Anime Dream 560 мл Фіолетова (K26-1213-1)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
444 грн.
ще 12 пропозицій