Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Електронні книги й аксесуари   /   Електронні книги   /   Kobo

Електронна книга Kobo Elipsa 2E

Фото - Електронна книга Kobo Elipsa 2E
Відео 8Фото 8
Kobo Elipsa 2E
Колір
Типелектронний блокнот
Дисплей10.3 "
1872х1404 пікс. / 227 ppi /
папероподібний (E Ink Carta) / Carta 1200 /
монохромний
сенсорний дисплей
підсвічування / ComfortLight PRO /
Формати та мультимедіа
Формати електронних книгEPUB, EPUB3, FlePub, PDF, MOBI
Формати фото/відеоJPEG, GIF, PNG, BMP, TIFF
Інші форматиTXT, HTML, RTF, CBZ, CBR
Хмарні сервісиGoogle Drive, Dropbox, Kobo Cloud
Мультимедіасловник
браузер
аудіоплеєр
створення заміток та анотацій
розпізнавання рукописного тексту
Апаратна частина
Операційна системаLinux
Вбудована пам'ять32 ГБ
Стилус в комплекті
Сумісні моделі стілусівKobo Stylus 2
Передача даних
Передача данихWi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth
USB-C
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри (ВхШхТ)227x193x7.5 мм
Вага390 г
Офіційний сайтgl.kobobooks.com
Дата додавання на E-Katalogтравень 2023
У комплекті стилус Kobo Stylus 2. Можливість внесення нотаток безпосередньо на документи PDF та електронні книги. Підтримка хмарних сховищ Google Drive, Dropbox, Kobo.

Велика та зручна електронна книга Kobo Elipsa 2E для комфортного читання за будь-яких умов. Підсвічування ComfortLight PRO підлаштовується під рівень освітлення та знижує вплив синього спектру для захисту очей. Екран E Ink Carta діагоналлю 10.3 дюйми дозволяє значно збільшити розмір шрифту при проблемах із зором, керується сенсорним шаром та підтримує роботу зі стілусом Kobo Stylus 2.

Останній йде в комплекті, а з ним ще 2 запасні наконечники. Можна легко створювати нотатки, робити записи в блокноті з безліччю шаблонів і перетворювати рукописний текст на друкований. Рідер розроблений у 2023 році на базі ОС Android, оснащений модулем Wi-Fi 6 для підключення до інтернету та сумісний із хмарними сервісами Dropbox Google Drive. Вбудований плеєр дозволяє прослуховувати аудіокниги через бездротові навушники або Bluetooth колонки. Власної пам'яті 32 ГБ вистачить для зберігання кількох тисяч книг. Варто відзначити невелику вагу 390 р.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kobo 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kobo.

Купити Kobo Elipsa 2E

Усі ціни 11 →

Електронна книга 10.3" Kobo Elipsa 2E / 32 ГБ / Linux / Wi-Fi / Bluetooth / Сенсорний E-Ink екран (1404 × 1872) / Налаштовув

Маркетплейс: Synthetic.ua  Synthetic З нами 6 років
(Луцьк)
Гарантія: від магазину
Поскаржитись
14 239 грн.

Електронна книга Kobo Elipsa 2E Black (N605-KU-BK-K-BU)

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 3 міс.
Поскаржитись
17 999 грн.

Kobo Elipsa 2E Black (N605-KU-BK-K-BU)

Бренд: Kobo; Диагональ, дюймы: 10.3; Разрешение, точек: 1872x1404; Тип матрицы: E Ink Carta 1200; Сенсорный экран: есть; Подс... щеветка экрана: есть; Объем встроенной памяти, ГБ: 32; Интерфейсный разъем: USB-C; Bluetooth : есть; Wi-Fi: есть
Mobileplanet.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Поскаржитись
17 812 грн.

Електронна книга Kobo Elipsa 2E Black (N605-KU-BK-K-BU)

Soho.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
18 249 грн.

Електронна книга з підсвічуванням Kobo Elipsa 2E Black

Електронна книга з підсвічуванням Kobo Elipsa 2E Black – це сучасний пристрій для читання з великим 10,3-дюймовим дисплеєм з... щероздільною здатністю 1872 x 1404 пікселів, що забезпечує чітке та комфортне читання навіть при яскравому освітленні. Завдяки технології електронного чорнила з багатоступеневим підсвічуванням, користувач може регулювати рівень освітлення для оптимального комфорту.
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
20 547 грн.
ще 6 пропозицій

Динаміка цін на Kobo Elipsa 2E

Відеоогляди