Каталог   /   Офіс і канцелярія   /   Друк і поліграфія   /   Сканери   /   Kodak

Сканер Kodak i940

Фото - Сканер Kodak i940
Фото 4
Kodak i940
Тип
протяжний
Формат
A4
Макс. роздільна здатність
600x600 dpi
Оптичний елемент
CIS
Макс. область сканування
216x1524 мм
Ч/б сканування
20 стр/хв
Кольорове сканування
15 стр/хв
Робочий цикл
500 стр/день
Автоподача оригіналів
20 стр
Слайд-модуль
немає
Передача даних
USB
Джерело живлення
від мережі / або від USB /
Габарити
289x78x107 мм
Вага
1.3 кг
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2013
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kodak 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kodak.

Купити Kodak i940

Усі ціни 6 →

Kodak 1960988

Сканер документів Kodak i940 mobile (1960988) Потужний, продуктивний і портативний сканер документів Kodak ScanMate i940 з... щеі зручними функціями - ідеальне рішення для фахівців, що працюють в невеликому офісі, а так само для знаходяться в постійному русі. Унікальні особливості в поєднанні з невисокою ціною роблять даний сканер дуже привабливим. Сканер Kodak ScanMate i940 поставляється з інтелектуальними
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
10 888 грн.

Протяжний сканер Kodak Scanmate i940 (1960988)

Протяжний сканер Kodak Scanmate i940 — це високопродуктивний пристрій для швидкого та якісного сканування документів. Завдяки... щесучасній технології та високій роздільній здатності, він забезпечує чітке та детальне відтворення відсканованих матеріалів. Сканер підтримує автоматичне подавання документів, що дозволяє обробляти великі обсяги паперу без зайвих зусиль, та має функцію
Zaua.storeЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
10 790 грн.

Протяжний сканер Kodak Scanmate i940 (1960988)

Протяжний сканер Kodak Scanmate i940 (1960988) — компактний офісний пристрій для швидкого сканування стандартних документів:... щепротяжний механізм забезпечує рівномірне подавання аркушів і мінімізує застрягання, швидка обробка великих обсягів, сумісність із поширеним ПЗ для сканування й архівування, просте налаштування під різні типи документів, інтуїтивне керування та економія робочого простору завдяки невеликим габаритам; підходить для малого та середнього бізнесу, ділового документообігу, архівації договорів і рахунків, інтегрується в існуючі робочі процеси через стандартні інтерфейси.
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
10 793 грн.

Документ-сканер А4 Kodak i940 (1960988)

протяжный сканер, формат A4 интерфейс USB 2.0 разрешение 600x600 dpi двустороннее устройство автоподачи датчик типа CIS
Nkt.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
10 707 грн.

Kodak Сканер Kodak i940 mobile

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
11 099 грн.

Протяжний сканер Kodak Scanmate i940 (1960988)

Протяжний сканер Kodak Scanmate i940 — це високопродуктивний пристрій для швидкого та якісного сканування документів. Завдяки... щесучасній технології та високій роздільній здатності, він забезпечує чітке та детальне відтворення відсканованих матеріалів. Сканер підтримує автоматичне подавання документів, що дозволяє обробляти великі обсяги паперу без зайвих зусиль, та має функцію
Tomdom.in.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
10 796 грн.

Динаміка цін на Kodak i940

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Додати відгук
Додаткові функції і можливості сканера Kodak i940:
• Автоматичне вирівнювання зображення
• Електронне виключення кольорів
• Автоматична обрізка