Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   LEAO

Літня шина LEAO Nova-Force 215/45 R17 91W

Фото - Шини LEAO Nova-Force 215/45 R17 91W
Виберіть розмір шин
LEAO Nova-Force 215/45 R17 91W
215/45 R17
91
W
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
215 мм
Профіль
45 %
Посадковий діаметр
17 "
Індекс навантаження
91
Індекс швидкості
W
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Паливна економічність
D
Зчеплення на мокрій дорозі
B
Рівень шуму
72 дБ
Дата додавання на E-Katalog
липень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LEAO 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LEAO.

Купити LEAO Nova-Force 215/45 R17 91W

Leao Nova-Force 215/45 R17 91W

Бренд - Leao;Сезон - Літні;Тип авто - Легковий;Індекс швидкості - W;Ширина - 215;Профіль - 45;Діаметр - 17;Індекс навантаження - 91;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
4 959 грн.

Leao Nova-Force (215/45R17 91W)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
4 593 грн.

Літня шина Leao Nova-Force 215/45 R17 91W

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 257 грн.

Динаміка цін на LEAO Nova-Force 215/45 R17 91W

Модификації LEAO Nova-Force 215/45 R17 91W

Ціни на LEAO Nova-Force 215/45 R17 91W
LEAO Nova-Force 215/45 R17 91W від 4 593 грн.3 пропозиції