Литий диск Vossen CV3 7x17/4x100 ET40 DIA67,1
Відео 15Фото 6 | від 3 130 до 3 616 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Vossen CV3 11
Характеристики
Vossen CV3 7x17/4x100 ET40 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vossen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vossen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Vossen CV3 7x17/4x100 ET40 DIA67,1
Сортувати
Литые диски Vossen CV3-L 1820 R17 W7 PCD4x100 ET40 DIA67.1 (MB) 1001518174 | 3 343 грн. |
Vossen CV3 ( L 1820 ) 7,0x17/4x100 D67,1 ET40 MB | 3 192 грн. |
Vossen CV3 7x17 4x100 ET40 DIA67.1 MB | 3 130 грн. |
Диск Vossen CV3 matt black R17 W7,0 PCD4x100 ET40 DIA67,1 | 3 254 грн. |
Vossen Vossen CV3 7x17 4x100 ET40 DIA67.1 MB | 3 200 грн. |
Vossen CV3 7x17 4x100 ET40 DIA67.1 MB | 3 317 грн. |
Литі диски Vossen CV3-L 1820 R17 W7 PCD4x100 ET40 DIA67.1 (MB) | 3 477 грн. |
Диск Vossen CV3 7x17 4x100 ET40 DIA67.1 MB | 3 616 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі