Конструктор Lego AT-ST 75332
![]() | Купити! LEGO AT-ST™ (75332) 75332Constructors.com.uaЗ нами 8 років (Київ) Гарантія: 14 днів від магазину Під замовлення Поскаржитись в списокмої списки |
Шапка
Lego AT-ST 75332 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Lego Star WarsПорівняти в таблиці →
від 1 740 грн.
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 290 шт., персонажів 3 шт., розмір 190x170x60 мм
від 1 734 грн.
вік 7+, для хлопчиків, фантастика, деталей 222 шт., персонажів 3 шт., розмір 190x70x140 мм, рухомі деталі
від 3 999 грн.
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1082 шт., персонажів 8 шт., розмір 440x240x190 мм, рухомі деталі
від 1 843 грн.
вік 18+, унісекс, фантастика, деталей 349 шт., персонажів 1 шт., розмір 180x90x140 мм
від 34 264 грн.
вік 16+, для хлопчиків, фантастика, деталей 7541 шт., персонажів 10 шт., розмір 840x600x210 мм, рухомі деталі
від 2 745 грн.
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 502 шт., персонажів 6 шт., розмір 220x130x80 мм
від 1 899 грн.
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 497 шт., персонажів 4 шт., розмір 290x360x80 мм, рухомі деталі
від 6 239 грн.
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 976 шт., персонажів 12 шт., розмір 290x130x150 мм
від 1 399 грн.
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 567 шт., персонажів 3 шт., розмір 200x140x150 мм, рухомі деталі
від 2 999 грн.
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 258 шт., персонажів 3 шт., розмір 180x160x90 мм, рухомі деталі
від 2 016 грн.
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 289 шт., персонажів 4 шт., розмір 200x80x120 мм
від 759 грн.
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 119 шт., персонажів 4 шт., розмір 130x60x70 мм, рухомі деталі
від 3 899 грн.
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 1050 шт., персонажів 2 шт., розмір 160x110x240 мм, рухомі деталі
від 299 грн.
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 116 шт., персонажів 4 шт., розмір 90x50x50 мм
від 2 554 грн.
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 707 шт., персонажів 3 шт., розмір 210x210x90 мм, рухомі деталі
від 743 грн.
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 109 шт., персонажів 4 шт., розмір 170x80x70 мм
від 2 899 грн.
вік 9+, для хлопчиків, фантастика, деталей 544 шт., персонажів 3 шт., розмір 330x300x60 мм
від 499 грн.
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 207 шт., персонажів 2 шт., розмір 210x70x50 мм
від 3 325 грн.
вік 10+, для хлопчиків, фантастика, деталей 1106 шт., персонажів 1 шт., рухомі деталі
від 2 949 грн.
вік 18+, унісекс, фантастика, деталей 665 шт., розмір 220x100x150 мм
Відеоогляди

LEGO Star Wars 75332 4+ AT-ST Review! (2022)
25 липня 2022153 797 переглядів

LEGO Star Wars 75332 AT-ST Speed Build
9 серпня 202275 397 переглядів

I Bought LEGO STAR WARS 4+ TERRIBLE AT-ST! 75332 SET REVIEW (2022)
6 серпня 202216 102 перегляда

Review LEGO Star Wars Set 75332 AT-ST 4+ with Ewok Wicket, Scout Trooper and AT-ST Driver
16 серпня 20221 045 переглядів

EARLY REVIEW Lego Star Wars AT-ST set 75332
23 липня 2022754 перегляда

DIESEN Preis ist DAS definitiv nicht wert... ☹️ Lego Star Wars 75332 4+ AT-ST Review
3 серпня 20223 826 переглядів

НОВЫЕ НАБОРЫ ПО АТАКЕ КЛОНОВ! НОВИНКИ ЛЕГО ЗВЕЗДНЫЕ ВОЙНЫ ЛЕТО 2022 ГОДА | 75323 75331 75332 75333
9 грудня 202139 739 переглядів

Крутые фиги! | Lego Star Wars 75332 - распаковка/сборка/обзор!
18 листопада 20232 889 переглядів

LEGO Star Wars 75332 | AT-ST For Kids 4+ | Обзор и мнение о сетах 4+
7 грудня 20231 073 перегляда

NEW LEGO Star Wars AT-ST Summer 2022 Set (75332) Revealed || Subscribe || #shorts
6 липня 20221 583 перегляда

LEGO® Star Wars™ | AT-ST™ (75332)[87 pcs] Step-by-Step Building Instructions | Top Brick Builder
18 серпня 20221 532 перегляда

НАБОР 75332 ОБЗОР СЛИТОГО ИЗОБРАЖЕНИЯ LEGO STAR WARS
26 червня 2022818 переглядів

LEGO Instructions | Star Wars | 75332 | AT-ST (Book 1)
5 серпня 2022746 переглядів

LEGO Star Wars set 75332, At-St, 4+ is wayyy overprice!!! #lego #starwars #legostarwars
20 лютого 2023584 перегляда

Lego Star Wars AT ST 75332 FANTASTIC PRICE #lego #shorts #amazon #legostarwars #starwars #afol
5 квітня 2023571 перегляд

LEGO Star Wars 75332 AT-ST (2022) #Shorts
24 жовтня 2022558 переглядів

LEGO Star Wars 4+ AT-ST (75332) Review!
20 серпня 2022492 перегляда

LEGO Instructions | Star Wars | 75332 | AT-ST (Book 2)
6 серпня 2022394 перегляда

LEGO instructions - Star Wars - 75332 - AT-ST (Book 1)
2 серпня 2022393 перегляда

Building Lego Star Wars AT ST SET 75332
15 вересня 2022231 перегляд

LEGO instructions - Star Wars - 75332 - AT-ST (Book 2)
3 серпня 2022223 перегляда

Lego Star Wars 75332 AT-ST Build & Review
4 січня 2023218 переглядів

LEGO STAR WARS Set Review | 75332 - AT-ST
9 липня 2023163 перегляда

MAŁE AT-ST LEGO 75332 RECENZJA
17 серпня 202216 675 переглядів

AT-ST i WICKET (75332) / RECENZJA
21 вересня 202211 898 переглядів

AT-ST LEGO 75332 Star Wars 2022 Recenzja
4 вересня 20221 735 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 299 грн.
вік 4+, унісекс, пожежна служба, деталей 88 шт., персонажів 2 шт., розмір 160x70x90 мм, рухомі деталі
від 799 грн.
вік 4+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 66 шт., розмір 110x90 мм, рухомі деталі
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 69 шт., розмір 70 мм, рухомі деталі
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 85 шт., розмір 90x80x60 мм, рухомі деталі
від 1 499 грн.
вік 6+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 73 шт., персонажів 1 шт., рухомі деталі
вік 7+, унісекс, Minecraft, деталей 92 шт., персонажів 2 шт., розмір 100x100x70 мм, рухомі деталі
від 1 799 грн.
вік 7+, унісекс, сюжетні набори, деталей 73 шт., персонажів 1 шт., розмір 70x90x80 мм, рухомі деталі
вік 6+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 98 шт., персонажів 1 шт., розмір 110 мм, рухомі деталі
від 1 849 грн.
вік 2+, унісекс, розваги, деталей 71 шт., персонажів 2 шт., рухомі деталі, бокс для зберігання
від 1 250 грн.
вік 8+, унісекс, лабіринт з кульками (marble run), деталей 67 шт., рухомі деталі
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 502 шт., персонажів 6 шт., розмір 220x130x80 мм
від 3 849 грн.
вік 14+, унісекс, деталей 886 шт., персонажів 1 шт., розмір 180x110x130 мм