Конструктор Lego Disney Castle 43222
![]() |
Lego Disney Castle 43222
від 26 781 до 34 053 грн.
Шапка
Lego Disney Castle 43222 2023 рікDisney |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Disney Castle 43222
LEGO Діснеївський замок (43222) 43222Один із головних символів компанії Дісней - чарівний замок знову зДіснеївський замок (43222)являєтьс Constructors.com.uaЗ нами 8 років (Київ) Гарантія: 14 днів від магазину Під замовлення Поскаржитись | 29 999 грн. |
LEGO 43222 Замок ДіснеяРозділіть радість, подаруйте будь-якому шанувальнику принцес Діснея віком від 18 років і старше подарунок, повний деталей, що... щеб надихнути творчу радість із цим набором LEGO Disney: Замок Діснея (43222). Продемонструй Playzone.com.uaЗ нами 8 років (Київ) Поскаржитись | 32 999 грн. | ![]() |
Блоковий конструктор LEGO Замок Діснея (43222)LEGO Замок Діснея (43222) — великомасштабни Redprice.saleЗ нами 6 років (Львів) Поскаржитись | 34 053 грн. |
| 26 781 грн. |
| 28 489 грн. |
Серія Lego DisneyПорівняти в таблиці →
від 2 756 грн.
вік 18+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 811 шт., розмір 130 мм, рухомі деталі
від 2 299 грн.
вік 9+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 598 шт., персонажів 2 шт., розмір 270x150x110 мм
від 1 407 грн.
вік 9+, унісекс, тварини, деталей 566 шт., розмір 270 мм, рухомі деталі
від 1 887 грн.
вік 9+, для дівчаток, герої мультфільмів, деталей 378 шт., персонажів 1 шт., розмір 250x70x60 мм
від 3 199 грн.
вік 9+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 570 шт., розмір 160x90x130 мм, рухомі деталі
від 2 999 грн.
вік 9+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 714 шт., розмір 210x140x220 мм, рухомі деталі
від 5 781 грн.
вік 18+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 1399 шт., персонажів 2 шт., розмір 230x230 мм, рухомі деталі
від 2 199 грн.
вік 9+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 424 шт., персонажів 1 шт., розмір 130x200x110 мм
від 1 199 грн.
вік 4+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 103 шт., персонажів 3 шт., розмір 190x90x60 мм
вік 6+, унісекс, принцеси, деталей 370 шт., персонажів 1 шт., розмір 190x90x90 мм, рухомі деталі
від 2 485 грн.
вік 7+, для дівчаток, принцеси, деталей 583 шт., персонажів 2 шт., розмір 180 мм, рухомі деталі
від 879 грн.
вік 6+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 268 шт., розмір 90 мм, рухомі деталі
від 5 765 грн.
вік 18+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 1311 шт., персонажів 2 шт., розмір 430x140x200 мм, рухомі деталі
від 8 799 грн.
вік 18+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 1739 шт., розмір 165x190x360 мм
вік 4+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 184 шт., персонажів 3 шт., розмір 210x140x260 мм
від 26 781 грн.
вік 18+, унісекс, будівлі, деталей 4837 шт., персонажів 8 шт., розмір 800x590x330 мм
від 3 999 грн.
вік 6+, для дівчаток, принцеси, деталей 630 шт., персонажів 4 шт., розмір 360x270x140 мм
від 5 309 грн.
вік 18+, унісекс, тварини, деталей 1722 шт., розмір 220 мм, рухомі деталі
від 4 999 грн.
вік 7+, для дівчаток, герої мультфільмів, деталей 610 шт., персонажів 2 шт., розмір 280x160x240 мм
вік 5+, унісекс, принцеси, деталей 365 шт., персонажів 3 шт., розмір 250x110x280 мм
Відеоогляди

NEW LEGO Disney Castle Review
23 червня 2023399 798 переглядів

2023 DISNEY CASTLE #43222 | Review & Comparison
23 червня 2023113 936 переглядів

LEGO Disney 100 Castle (43222) - 2023 EARLY Set Review
23 червня 202352 820 переглядів

Набор Волшебный замок с принцессами Дисней / Disney Princess Castle Toys
5 січня 2016145 057 переглядів

✿ Настоящий Замок Принцессы Disney Princess Castle Большой Игрушечный Домик Игры Для Девочек
27 вересня 201611 139 переглядів

ПРИНЦЕССЫ Эльза и Анна ЗАМОК ПРИНЦЕСС холодное сердце игры для девочек Disney Princess Castle
17 жовтня 201610 342 перегляда

Лего Дупло распаковка замка принцессы Софии Lego Duplo Disney Princess Sofia the First Castle
3 квітня 20165 656 переглядів

ПРИНЦЕССЫ ДИСНЕЙ лего ЗАМОК ЗОЛУШКИ ПРИНЦ распаковка ИГРУШКИ ДЛЯ ДЕВОЧЕК Lego Castle Disney Princess
19 жовтня 20165 324 перегляда

Cartoon castle of disney princesses Мультик: Замок диснеевских принцесс
21 грудня 2018460 переглядів

LEGO Disney Princess Elsa’s Sparkling Ice Castle 41062 Лего Принцессы Диснея Ледяной Замок Эльзы №1
24 травня 2015387 переглядів

LEGO Disney Princess Elsa’s Sparkling Ice Castle 41062 Лего Принцессы Диснея Ледяной Замок Эльзы №2
24 травня 2015363 перегляда

LEGO Disney Princess SLEEPING BEAUTY'S FAIRYTALE CASTLE 41152 Лего Принцессы Замок Спящей красавицы
14 лютого 2018300 переглядів

Замок Дисней, Disney Princess, Ultimate Celebration Castle
9 травня 2023183 перегляда

Disney World Castle Cardboard Model
28 серпня 202190 434 перегляда

LEGO Disney´s Wish 43224 King Magnifico's Castle – LEGO Speed Build Review
4 грудня 202317 777 переглядів

Which Should YOU Buy? LEGO Disney Castle & Ice Castle Comparison
3 липня 202116 689 переглядів

Comparing Disney LEGO Castle Sets | 2016 vs 2023
13 липня 202315 360 переглядів

LEGO Disney 43222 Disney Castle
21 червня 202313 808 переглядів

The new LEGO Disney Castle Set looks very familiar
21 червня 202313 779 переглядів

Mulan's Palace From The Disney Castle Collection!
29 січня 20228 151 перегляд

Unboxing Mulan Imperial Palace From The Disney's Castle Collection ~Youtube Shorts ~
7 вересня 20217 624 перегляда

LEGO Disney Princess 41154 Cinderella's Dream Castle - Lego Speed Build Review
25 січня 20187 137 переглядів

Shop Disney Castle Collection Part 1 | Cinderella's Castle Review | Castle, pin, journal, ornament!
19 квітня 20204 721 перегляд

LEGO Disney Princess Arendelle Castle Celebration from LEGO
22 січня 20162 974 перегляда

FROZEN Arendelle Castle Pin – Disney Castle Collection | Series 2/10
15 липня 20202 801 перегляд

AURORA Sleeping Beauty Castle Pin – Disney Castle Collection | Series 6/10
2 квітня 20212 308 переглядів

LEGO Disney Castle (43222) - first look
25 червня 20232 103 перегляда

LEGO Costume Shop Alternate Build Review for Disney Castle 71040
13 квітня 20211 805 переглядів

Elsa's Sparkling Ice Castle - Lego Disney Frozen Set 41062 Review and Play in action
8 серпня 20211 779 переглядів

Disney Castle Collection - Frozen Arendelle Castle Unboxing!
1 серпня 20201 681 перегляд

Elsa's Sparkling Ice Castle - Lego Collectible: Disney's Frozen
2 серпня 2016417 переглядів

The Disney Castle | Lego 71040 | Build and Review | AFOLCyril
29 грудня 2021356 переглядів

Recenzja: LEGO® 43222 Zamek Disneya
8 липня 20234 550 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 28 479 грн.
вік 18+, унісекс, будівлі, деталей 5509 шт., розмір 200x490x460 мм
від 26 600 грн.
вік 18+, унісекс, будівлі, деталей 4514 шт., персонажів 22 шт., розмір 380x440x330 мм, рухомі деталі
від 30 819 грн.
вік 18+, унісекс, залізниця, деталей 4076 шт., персонажів 11 шт.
від 27 500 грн.
вік 18+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 4803 шт., персонажів 13 шт., розмір 360x320x250 мм, рухомі деталі
від 29 749 грн.
вік 18+, унісекс, фентезі, деталей 4056 шт., персонажів 13 шт.
від 22 520 грн.
вік 18+, унісекс, тварини, деталей 4154 шт., розмір 520x360x280 мм
від 25 299 грн.
вік 18+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 5201 шт., персонажів 31 шт., розмір 900x340x250 мм, рухомі деталі
від 29 600 грн.
вік 18+, унісекс, фантастика, деталей 5374 шт., персонажів 2 шт., розмір 1090x540x320 мм
від 22 600 грн.
вік 18+, унісекс, фантастика, деталей 3942 шт., персонажів 11 шт., розмір 250x770x250 мм, рухомі деталі
від 23 584 грн.
вік 18+, унісекс, фентезі, деталей 5471 шт., персонажів 10 шт., розмір 450x300x830 мм
від 27 999 грн.
вік 18+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 3899 шт., персонажів 16 шт., розмір 780x160x280 мм