Конструктор Lego Go-Kart Racer 30719
![]() |
Шапка
Lego Go-Kart Racer 30719 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Go-Kart Racer 30719
Усі ціни 6 →| 151 грн. |
Конструктор Lego Гонщик на Картинге City 30719 НовыйСерия Lego City всегда славилась своей способностью переносить реалистичные сюжеты городской жизни в формат увлекательной и... щегры, и набор Lego 30719 «Гонщик на картинге» не стал исключением. Это компактное, но чрезвычайно динамичное дополнение к вашей игровой вселенной, которое позволяет почувствовать дух настоящих гонок прямо на рабочем столе или ковре детской комнаты. Яркий Retromagaz.comЗ нами 3 роки (Київ) Поскаржитись | 119 грн. | ![]() |
LEGO Гонщик на картингу (30719) 30719Яскравий, динамічний і незабутній картинг дарує відчуття швидкості, свободи і радості, створюючи атмосферу справжніх перегоні... щев прямо в дитячій кімнаті.Про набірОсновна інформація. Ігровий набір складається з 48 елементів ЛЕГО, однієї мініфігурки, ігрових аксесуарів та покрокової ілюстрованої інструкції зі збирання. Конструктор призначений для дітей віком від 5 років.Мініфігур Constructors.com.uaЗ нами 8 років (Київ) Гарантія: 14 днів від магазину Поскаржитись | 149 грн. |
| 189 грн. | Продавець: TOYS TO PLAY |
| 124 грн. | Продавець: RM Store |
| 287 грн. | Продавець: Amazing brick… |
Серія Lego CityПорівняти в таблиці →
від 4 159 грн.
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1064 шт., персонажів 5 шт., розмір 380x120x170 мм
від 2 669 грн.
вік 7+, унісекс, пожежна служба, деталей 691 шт., персонажів 4 шт., розмір 310x80x110 мм, рухомі деталі
від 629 грн.
вік 6+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 204 шт., персонажів 1 шт., розмір 130x90x100 мм
від 7 599 грн.
вік 7+, унісекс, залізниця, деталей 1517 шт., персонажів 6 шт., розмір 700x60x80 мм, мотор
від 4 886 грн.
вік 8+, унісекс, будівництво, деталей 1132 шт., персонажів 3 шт., розмір 290x100x100 мм, рухомі деталі
від 6 109 грн.
вік 7+, унісекс, залізниця, деталей 764 шт., персонажів 6 шт., розмір 860x50x100 мм, мотор, світлові ефекти
від 565 грн.
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 148 шт., персонажів 1 шт., розмір 130x100x90 мм
від 119 грн.
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 48 шт., персонажів 1 шт.
від 299 грн.
вік 5+, унісекс, поліція і бандити, деталей 71 шт., персонажів 1 шт., розмір 80x50x60 мм
від 5 490 грн.
вік 7+, унісекс, космос, деталей 1097 шт., персонажів 6 шт., розмір 400x350x90 мм
від 355 грн.
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 64 шт., персонажів 1 шт., розмір 120x50x40 мм
від 2 679 грн.
вік 8+, унісекс, будівництво, деталей 633 шт., персонажів 3 шт., розмір 320x110x120 мм, рухомі деталі
від 6 003 грн.
вік 9+, унісекс, будівлі, деталей 1513 шт., персонажів 6 шт., розмір 410x230x280 мм
від 4 698 грн.
вік 8+, унісекс, будівлі, деталей 887 шт., персонажів 9 шт., розмір 370x240x280 мм
від 1 429 грн.
вік 6+, унісекс, тварини, деталей 314 шт., персонажів 3 шт., розмір 150x60x110 мм
від 18 000 грн.
вік 6+, для хлопчиків, повітряний транспорт, деталей 658 шт., персонажів 6 шт., рухомі деталі
від 7 689 грн.
вік 7+, унісекс, залізниця, деталей 1313 шт., персонажів 6 шт., розмір 800x60x90 мм, мотор
від 3 499 грн.
вік 6+, для хлопчиків, поліція і бандити, деталей 374 шт., персонажів 4 шт., розмір 110x60x230 мм, рухомі деталі
від 4 149 грн.
вік 8+, унісекс, розваги, деталей 986 шт., персонажів 8 шт., розмір 540x270x250 мм, рухомі деталі
від 269 грн.
вік 5+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 48 шт., персонажів 1 шт.
Відеоогляди

LEGO City 2026 Go Kart Racer 30719 Unboxing & Build
22 грудня 20251 887 переглядів

️ NEW 2026 LEGO City Go-Kart Racer 30719 PAPER BAG Speed Build & EARLY REVIEW Without Instructions!
28 грудня 2025322 перегляда

Lego City | Go-Kart Racer [30719 REVIEW]
20 січня 2026184 перегляда

LEGO City 30719 Go-Kart Racer Review (2026)
20 січня 2026163 перегляда

This LEGO Go-Kart is Tiny!
22 січня 2026132 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 139 грн.
вік 5+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 52 шт., персонажів 1 шт.
від 149 грн.
вік 5+, унісекс, сюжетні набори, деталей 56 шт., моделей 2, персонажів 1 шт.
від 129 грн.
вік 6+, унісекс, наземний транспорт, деталей 55 шт., моделей 3
від 120 грн.
вік 5+, унісекс, гвинтовий, будівництво, деталей 56 шт., розмір 310x150x210 мм
від 161 грн.
вік 5+, унісекс, гвинтовий, фантастика, деталей 59 шт., розмір 160x70x300 мм
вік 6+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 36 шт., персонажів 2 шт.
від 179 грн.
вік 6+, унісекс, повітряний транспорт, деталей 51 шт., моделей 3