Конструктор Lego Seinfeld 21328
![]() |
Шапка
Lego Seinfeld 21328 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Seinfeld 21328
LEGO Сайнфелд (21328) 21328Скучили за Джеррі, Джорджем, Елейн і Космо? Не поспішайте пускати сльозу, адже данська компанія пропонує купити новий набір LEGO Сайнфелд (21328)Сайнфелд Constructors.com.uaЗ нами 8 років (Київ) Гарантія: 14 днів від магазину Під замовлення Поскаржитись | 5 499 грн. |
LEGO 21328 СайнфелдПожвавите сцени з класичного ситкому 1990-х років за допомогою цієї фантастичної моделі LEGO Ideas Seinfeld (21328), на якій відтворено з цеглинки квартира Джеррі. У набір входять 5 мініфігурок: Джеррі Сайнфелд, Джордж Костанцо, Космо Крамер, Елейн Бенес і Ньюман з такими аксесуарами, як мікрофон, крендель, вудка, шматок хліба і риба в сумці.... щеВ апартаментах Джеррі є кухня з вбудованою Playzone.com.uaЗ нами 8 років (Київ) Поскаржитись | 5 499 грн. | ![]() |
Блоковий конструктор LEGO Ideas Сайнфелд (21328)Комплектація товару
1326 якісних пластикових деталей LEGO, 5 ексклюзивних мініфігурок (Джеррі Сайнфелд, Джордж Костанцо, Космо Крамер, Елейн Бенес, Ньюман), елементи збірної стендап-сцени з освітленням, великий набір автентичних аксесуарів (мікрофон, крендель, вудка, хліб, риба в сумці, відеокасета, кондиціонер, жердина Фестівус), аркуш фірмових... щеналіпок, покрокова барвиста Justbuy.com.uaЗ нами 3 роки (Київ) Гарантія: від магазину Поскаржитись | 5 829 грн. |
Серія Lego IdeasПорівняти в таблиці →
від 16 999 грн.
вік 18+, унісекс, фентезі, деталей 3745 шт., персонажів 6 шт., розмір 480x370x300 мм, рухомі деталі
від 2 644 грн.
вік 18+, унісекс, деталей 516 шт., розмір 150x90x90 мм
від 5 317 грн.
вік 18+, унісекс, тварини, деталей 1710 шт., розмір 320 мм, рухомі деталі
від 12 999 грн.
вік 18+, унісекс, сюжетні набори, деталей 1164 шт., персонажів 15 шт., розмір 300x250x70 мм
від 7 999 грн.
вік 10+, унісекс, водний транспорт, деталей 553 шт., персонажів 4 шт., розмір 130x60x250 мм, рухомі деталі
від 3 327 грн.
вік 18+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 964 шт., розмір 170x140x250 мм, рухомі деталі
від 10 399 грн.
вік 16+, унісекс, будівлі, деталей 3036 шт., персонажів 4 шт., рухомі деталі
від 6 176 грн.
вік 18+, унісекс, будівлі, деталей 1460 шт., розмір 310x190x150 мм, світлові ефекти
від 12 000 грн.
вік 10+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 401 шт., персонажів 2 шт., розмір 60x80x150 мм
від 4 999 грн.
вік 18+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 1125 шт., розмір 270x80x200 мм, рухомі деталі
від 14 990 грн.
вік 12+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 677 шт., розмір 180x160x160 мм, рухомі деталі
від 19 570 грн.
вік 18+, унісекс, фантастика, деталей 3600 шт., персонажів 9 шт., розмір 600x480x270 мм
від 19 799 грн.
вік 18+, унісекс, будівлі, деталей 3792 шт., персонажів 12 шт., розмір 220x510x250 мм
від 4 259 грн.
вік 18+, унісекс, тварини, деталей 1234 шт., розмір 300x190x80 мм
вік 18+, унісекс, тварини, деталей 1755 шт., розмір 320 мм, рухомі деталі
від 14 549 грн.
вік 14+, для хлопчиків, фантастика, деталей 1969 шт., персонажів 2 шт., розмір 1000x170x170 мм
від 4 020 грн.
вік 18+, унісекс, тварини, деталей 1111 шт., розмір 180x170x160 мм, рухомі деталі
від 2 299 грн.
вік 12+, унісекс, водний транспорт, деталей 330 шт., персонажів 2 шт., розмір 280x270 мм
від 26 352 грн.
вік 18+, унісекс, залізниця, деталей 2540 шт., персонажів 8 шт., розмір 1160x80x120 мм
від 16 499 грн.
вік 10+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 623 шт., персонажів 6 шт., розмір 110x60x60 мм, рухомі деталі
Відеоогляди

LEGO Ideas 21328 Seinfeld Speed Build
25 липня 202161 759 переглядів

LEGO IDEAS Seinfeld (21328) - Speed build
2 серпня 20218 197 переглядів

New LEGO Ideas Seinfeld Speedbuild! | Set 21328
15 липня 20216 831 перегляд

LEGO 21328 Seinfeld Unboxing & Speedbuild/Timelapse | #2
5 липня 20216 432 перегляда

LEGO Ideas 21328 Seinfeld
5 липня 2021584 перегляда

LEGO 21328 Seinfeld LED light speed build
4 серпня 2021414 переглядів

ЭТО САМЫЙ БЮДЖЕТНЫЙ НАБОР LEGO IDEAS!!! Seinfeld | 21328 | ОБЗОР
4 жовтня 2023175 переглядів

LED Light Kit for LEGO Seinfeld 21328 Light Kit (Classic / Remote / Sound Version)
6 вересня 20212 702 перегляда

LEGO Ideas Seinfeld 21328 officially revealed #shorts
5 липня 20212 699 переглядів

LEGO Ideas 21328 Seinfeld Review
6 травня 20222 634 перегляда

LEGO Ideas Seinfeld 21328 officially revealed
5 липня 2021666 переглядів

Building Lego Ideas Seinfeld SET 21328 PART 3 4k
26 липня 2021579 переглядів

Episode 003: Review of LEGO 21328: Seinfeld
4 серпня 2021547 переглядів

Seinfeld (21328) - LEGO Ideas - Time Lapse Speed Build
26 лютого 2023454 перегляда

Building Lego Ideas Seinfeld SET 21328 PART 5 4K
29 липня 2021371 перегляд

LEGO Ideas Seinfeld Review! Set 21328
3 жовтня 2021363 перегляда

LIVE LEGO Build - Ideas Seinfeld 21328 Brick Building
4 лютого 2022310 переглядів

LEGO (21328) Ideas: Seinfeld - Unboxing - Speed Build
29 листопада 2021287 переглядів

LEGO Seinfeld Set Review! 21328
7 вересня 2021245 переглядів

Set 21328 Seinfeld Alternate build Parisian Bakery.
25 квітня 2023239 переглядів

LEGO 21328 Seinfeld Bag 2
5 серпня 2021150 переглядів

LEGO IDEAS Seinfeld (21328) - 2021 Set Speed Build Stop Motion
26 травня 2022139 переглядів

LEGO IDEAS 21328 | SEINFELD | RECENZJA
21 листопада 202111 186 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 5 020 грн.
вік 18+, унісекс, сюжетні набори, деталей 1215 шт., розмір 400x260x110 мм, рухомі деталі
вік 18+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 1297 шт., персонажів 1 шт., розмір 380x210x110 мм, рухомі деталі
від 4 899 грн.
вік 18+, унісекс, фантастика, деталей 1151 шт., персонажів 3 шт., розмір 300x470x90 мм
від 4 700 грн.
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1466 шт., розмір 390x180x90 мм, рухомі деталі
від 5 499 грн.
вік 18+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 1103 шт., персонажів 4 шт., розмір 190x270x170 мм
вік 18+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 1445 шт., розмір 290 мм, рухомі деталі
вік 18+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 1125 шт., розмір 270x80x200 мм, рухомі деталі
від 4 628 грн.
вік 18+, унісекс, фентезі, деталей 1201 шт., персонажів 1 шт., розмір 440x170x220 мм, рухомі деталі
від 5 310 грн.
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1410 шт., розмір 410x180x120 мм, рухомі деталі
вік 18+, унісекс, тварини, деталей 1234 шт., розмір 300x190x80 мм
від 5 324 грн.
вік 18+, унісекс, фантастика, деталей 1138 шт., персонажів 1 шт., розмір 380 мм, рухомі деталі