Конструктор Lego The Fortress 21127
![]() |
Lego The Fortress 21127
від 16 000 до 25 999 грн.
Шапка
Lego The Fortress 21127 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego The Fortress 21127
Lego The Fortress 21127Возраст 8+ Пол унисекс Материал пластик Тип игры minecraft Кол-во деталей 984 шт Кол-во персонажей 4 шт / + 2 животных / Соединение блочное Движущиеся элементы (механика) Размер готовой игрушки 160x330x340 мм Размер упаковки 480x378x94 мм Horoshiy.com.uaЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | 16 000 грн. |
LEGO Фортеця (21127) 21127Набір від відомої датської компанії LEGO Minecraft Фортеця 21127 – вважається раритетом, тому що вперше потрапив на полиці магазинів у 2016 році. Ця серія була створена за епізодами відомої у всьому світі, однойменної гри. Віртуальний «квадратний» світ у вигляді іграшки – це чудовий варіант провести час весело та захоплююче!ОписФортеця (21127)/spa Constructors.com.uaЗ нами 8 років (Київ) Гарантія: 14 днів від магазину Під замовлення Поскаржитись | 21 999 грн. |
LEGO 21127 фортецяТи побудував величезну фортецю (Лего 21127) на відкритих, зарослих травою рівнинах Minecraft ™. Тут є оглядова вежа, великі притискні плити дверей, площі для вирощування важливих сільськогоспода Playzone.com.uaЗ нами 8 років (Київ) Поскаржитись | 25 999 грн. | ![]() |
Серія Lego MinecraftПорівняти в таблиці →
від 519 грн.
вік 7+, унісекс, Minecraft, деталей 192 шт., персонажів 2 шт., розмір 110x80x30 мм
від 748 грн.
вік 7+, унісекс, Minecraft, деталей 238 шт., персонажів 2 шт., розмір 190x160x80 мм
від 1 139 грн.
вік 8+, унісекс, Minecraft, деталей 284 шт., персонажів 4 шт., розмір 210x120x150 мм, рухомі деталі
від 848 грн.
вік 7+, унісекс, Minecraft, деталей 203 шт., персонажів 2 шт., розмір 90x60x60 мм
від 156 грн.
вік 6+, унісекс, Minecraft, деталей 40 шт., персонажів 2 шт.
від 7 299 грн.
вік 8+, унісекс, Minecraft, деталей 657 шт., персонажів 3 шт., розмір 310 мм, рухомі деталі
від 745 грн.
вік 7+, унісекс, Minecraft, деталей 238 шт., персонажів 2 шт., розмір 90 мм
від 6 299 грн.
вік 8+, унісекс, Minecraft, деталей 504 шт., персонажів 4 шт., рухомі деталі
від 436 грн.
вік 6+, унісекс, Minecraft, деталей 37 шт., персонажів 2 шт.
від 319 грн.
вік 6+, унісекс, Minecraft, деталей 79 шт., персонажів 2 шт., розмір 80x60x80 мм
від 949 грн.
вік 8+, унісекс, Minecraft, деталей 193 шт., персонажів 2 шт., розмір 170x120x100 мм
від 2 999 грн.
вік 8+, унісекс, Minecraft, деталей 255 шт., персонажів 1 шт., розмір 120x120x70 мм, рухомі деталі
від 2 679 грн.
вік 8+, унісекс, Minecraft, деталей 462 шт., персонажів 3 шт., розмір 160x110x200 мм, рухомі деталі
від 1 595 грн.
вік 10+, унісекс, Minecraft, деталей 665 шт., розмір 210 мм, рухомі деталі
від 4 399 грн.
вік 18+, унісекс, Minecraft, деталей 1195 шт., персонажів 6 шт., розмір 150x150x140 мм
від 1 165 грн.
вік 8+, унісекс, Minecraft, деталей 287 шт., персонажів 3 шт., розмір 240x170x100 мм
від 2 149 грн.
вік 10+, унісекс, Minecraft, деталей 502 шт., розмір 290 мм, рухомі деталі
від 1 229 грн.
вік 9+, унісекс, Minecraft, деталей 428 шт., розмір 110 мм
від 512 грн.
вік 7+, унісекс, Minecraft, деталей 105 шт., персонажів 4 шт., розмір 110x60x80 мм
вік 7+, унісекс, Minecraft, деталей 243 шт., персонажів 4 шт., розмір 160x150x120 мм
Додати відгук
Відеоогляди

Lego Minecraft The Fortress Set 21127 | Unbox Build Time Lapse Review
24 серпня 2016142 773 перегляда

Lego Minecraft 21127 The Fortress Alternate Models - Lego Speed Build Review
25 серпня 201650 573 перегляда

LEGO MINECRAFT 21127 The Fortress version B - Speed Build for Collecrors - Collection 57 sets
12 жовтня 201637 218 переглядів

Lego Minecraft 21127 The Fortress Lego Speed Build
25 серпня 201620 935 переглядів

LEGO Minecraft The Fortress 21127 Review
4 лютого 202119 634 перегляда

LEGO Minecraft The Fortress Review - Set 21127
26 серпня 20162 671 перегляд

Lego Minecraft The Fortress Set 21127 Review Preview Golden Armor Steve Horse
4 червня 20162 230 переглядів

LEGO Minecraft 21127 The Fortress - instruction timelapse
19 вересня 20161 936 переглядів

Let's Build - LEGO Minecraft The Fortress Set #21127 - Part 2
17 січня 20171 873 перегляда

Lego 21127 Minecraft The Fortress Stop Motion Build / Zeitraffer Aufbauvideo
11 вересня 20161 832 перегляда

LEGO MINECRAFT 21127 The Fortress version D - Speed Build for Collecrors - Collection 57 sets
16 вересня 20165 497 455 переглядів

Lego Minecraft The FORTRESS 21127 & 3 REBUILDS Stop Motion Build Review
6 вересня 2016386 483 перегляда

The Fortress - LEGO Minecraft - Designer Video 21127
5 серпня 2016189 744 перегляда

LEGO MINECRAFT 21127 The Fortress version C - Speed Build for Collecrors - Collection 57 sets
2 жовтня 201647 475 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 13 000 грн.
вік 8+, унісекс, Minecraft, деталей 922 шт., персонажів 4 шт., розмір 320x400x250 мм, рухомі деталі
від 23 799 грн.
вік 12+, унісекс, будівлі, деталей 826 шт., персонажів 3 шт., розмір 1000x620x310 мм, рухомі деталі, мотор
від 7 899 грн.
вік 12+, унісекс, деталей 2842 шт., персонажів 1 шт., розмір 360 мм
від 2 745 грн.
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 502 шт., персонажів 6 шт., розмір 220x130x80 мм
від 3 499 грн.
вік 14+, унісекс, деталей 886 шт., персонажів 1 шт., розмір 180x110x130 мм
від 3 699 грн.
вік 18+, унісекс, фентезі, деталей 538 шт., розмір 130x130x330 мм
від 39 999 грн.
вік 18+, унісекс, водний транспорт, деталей 9090 шт., розмір 1350x160x440 мм, рухомі деталі
від 888 грн.
вік 7+, для хлопчиків, фантастика, деталей 235 шт., персонажів 2 шт., розмір 140 мм, рухомі деталі
від 1 574 грн.
вік 12+, унісекс, фантастика, деталей 691 шт., розмір 240x80x160 мм, рухомі деталі
від 1 899 грн.
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 497 шт., персонажів 4 шт., розмір 290x360x80 мм, рухомі деталі
від 1 740 грн.
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 290 шт., персонажів 3 шт., розмір 190x170x60 мм
від 2 009 грн.
вік 10+, унісекс, наземний транспорт, деталей 801 шт., розмір 280x130x80 мм, рухомі деталі