Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Linglong

Літня шина Linglong Comfort Master 175/65 R15 84H

Фото - Шини Linglong Comfort Master 175/65 R15 84H
Відео 1Фото 4
Виберіть розмір шин
Linglong Comfort Master 175/65 R15 84H
175/65 R15
84
H
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
175 мм
Профіль
65 %
Посадковий діаметр
15 "
Індекс навантаження
84
Індекс швидкості
H
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Паливна економічність
D
Зчеплення на мокрій дорозі
B
Рівень шуму
70 дБ
Дата додавання на E-Katalog
травень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Linglong 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Linglong.

Купити Linglong Comfort Master 175/65 R15 84H

Усі ціни 21 →

LingLong Comfort Master 175/65 R15 84H

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 566 грн.

LingLong ComfortMaster (175/65R15 84H)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 584 грн.

Лiтня шина LINGLONG Comfort Master 175/65R15 84H

Диаметр шины: 15" * Индекс нагрузки шины: 84/500 * Индекс скорости: H * Высота профиля шины: 65 * Сезонность шин: Летние шины... ще* Ширина шини: 175 * Країна виробництва: Китай * Тип авто: Легковые * Шипи: Без шипів * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 175/65R15 * Рівень шуму: 70dB * Зчеплення на мокрій дорозі: B * Топливная экономичность: C * Тип протектора: Симметричный * Класс шины: C+ (Єконом+) *
Tyresale.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 470 грн.

LINGLONG Лiтня шина LINGLONG Comfort Master 175/65R15 84H

Диаметр шины: 15" * Индекс нагрузки шины: 84/500 * Индекс скорости: H * Высота профиля шины: 65 * Сезонность шин: Летние шины... ще* Ширина шини: 175 * Країна виробництва: Китай * Тип авто: Легковые * Шипи: Без шипів * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 175/65R15 * Рівень шуму: 70dB * Зчеплення на мокрій дорозі: B * Топливная экономичность: C * Тип протектора: Симметричный * Класс шины: C+ (Єконом+) *
Rezina.ccЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 624 грн.

LINGLONG Лiтня шина LINGLONG Comfort Master 175/65R15 84H

Диаметр шины: 15" * Индекс нагрузки шины: 84/500 * Индекс скорости: H * Высота профиля шины: 65 * Сезонность шин: Летние шины... ще* Ширина шини: 175 * Країна виробництва: Китай * Тип авто: Легковые * Шипи: Без шипів * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 175/65R15 * Рівень шуму: 70dB * Зчеплення на мокрій дорозі: B * Топливная экономичность: C * Тип протектора: Симметричный * Класс шины: C+ (Єконом+) *
Faynaguma.com.uaЗ нами 9 років
(Львів)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 477 грн.
ще 16 пропозицій

Динаміка цін на Linglong Comfort Master 175/65 R15 84H

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Linglong Comfort Master 175/65 R15 84H

Ціни на Linglong Comfort Master 175/65 R15 84H
Linglong Comfort Master 175/65 R15 84H від 1 465 грн.21 пропозиція
Відеоогляди