Каталог   /   Дитячі товари й іграшки   /   Годування і гігієна   /   Соски й пустушки   /   Lovi

Пустушка Lovi 22/881

Фото - Соска (пустушка) Lovi 22/881
Фото 5
Lovi 22/881
Тип
пустушка
Кількість
2 шт.
Вік
0m+
Форма
анатомічна
Матеріал
силікон
Комплектація
кільце
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lovi 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lovi.

Купити Lovi 22/881

Усі ціни 9 →

Силіконова динамічна пустушка Lovi Wild Soul Boy, 0-2 міс., 2 шт. (22/881boy)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
399 грн.

Набір пустушок LOVI 0-2 м динамічних Wild Soul Girl 2 шт (22/881girl) 22/881girl

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
403 грн.

Lovi 0-2 м-цев 2 шт. Wild Soul Boy (22/881boy) 0-2м-цев2шт.WildSoulBoy(22/881boy)

Кількість в упаковці/2 шт.|Комплект/Захисний ковпачок, Контейнер, Пустушка|Форма/Симетрична|Колір/Блакитний з білим|Країна ви... щеробництва/Польща|Вік дитини/З народження|Особливості/Без бісфенолу-А, Вентиляційні отвори в загубнику, Ковпачок на пустушку, Кільце-тримач|Декор/З малюнком|Матеріал/Силікон|Бренд/Lovi|Вид/Пустушки
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
439 грн.

Пустушка Lovi Wild Soul силіконова динамічна 0-2 місяці 2 шт. Сіра (22/881boy)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

LOVI Wild Soul 0-2m пустушка Boy 2 кс

LOVI Wild Soul 0-2m, 2 кс, Соски й пустушки для дітей, Покладіться на надійний і перевірений роками спосіб заспокоїти своє не... щемовля. Соска LOVI Wild Soul 0-2m всього за одну мить надасть вашій дитині почуття безпеки й захищеності, а також швидко стане важливим і корисним помічником для вас і вашого малюка. Властивості: підтримує правильний розвиток ясен і зубів м’яка соска розроблено спільно з педіатрами та стоматологами пристосовується до форми піднебіння дитини симетрична форма надзвичайно гарно вентилюється Склад: силікон
Notino.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
310 грн.
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на Lovi 22/881

Модификації Lovi 22/881

Ціни на Lovi 22/881
Lovi 22/882 від 399 грн.6 пропозицій
Lovi 22/881 від 310 грн.9 пропозицій
Lovi 22/883 від 399 грн.8 пропозицій
Lovi 22/884 від 399 грн.7 пропозицій