Контактный гриль Maestro MR-721 серебристый
Фото 5 |
Maestro MR-721 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Maestro MR-721 серебристый
Гриль електричний 2000Вт mr-721 Контактний 3 в 1 (гриль,вафлі,сендвіч) ТМM | 4 088 грн. |
Контактний гриль Maestro 3 в 1 MR-721 | 3 981 грн. |
Мультимейкер контактний Maestro 2000Вт (MR-721) | 4 034 грн. |
Електрогриль притискний (гриль-прес) Maestro 3 в 1 вафлі, гриль, горіх (MR | 4 693 грн. |
Гриль електричний 2000Вт mr-721 Контактний 3 в 1 (гриль, вафлі, сендвіч) Т | 4 583 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →