Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Кишені для накопичувачів   /   Maiwo

Кишеня для накопичувача Maiwo K16N

Фото - Кишеня для накопичувача Maiwo K16N
Maiwo K16N
Колір
Тип
зовнішній
Форм-фактор накопичувача
M.2
Інтерфейс накопичувача
SATA 3
Підключення
USB-A 5Gbps
Матеріал
пластик
Слотів для накопичувачів
1 шт
Джерело живлення
USB порт
Габарити
110х40х9 мм
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2020

Карман для твердотільного накопичувача M.2 SSD (NGFF) SATA. Модель здатна приймати диски форматів 2230, 2242, 2260 і 2280, надійно фіксуючи їх за допомогою гвинтів. Додаткове живлення кейс не потребує — він отримує електроенергію через USB-порт комп'ютера або ноутбука. Інтерфейсом підключення є USB 3.2 gen1, що забезпечує максимальну теоретичну пропускну здатність обміну інформацією до 5 Гбіт/с.

Також забезпечується зворотна сумісність зі стандартом USB 2.0 — швидкість у такому випадку становитиме до 574 Мбіт/с. Шнур для підключення до комп'ютера додається до карману «з коробки». Довжина проводу 60 см. Maiwo K16N зібрано в міцному і витривалому алюмінієвому корпусі чорного кольору з розмірами 110х40х9 мм. Зовнішній карман розпізнається автоматично — без драйверів і додаткового програмного забезпечення (підключення Plug&Play). Модель сумісна з усіма поширеними версіями операційної системи Windows і MacOS X (від 10.4 і новіше). Формати різних дисків, надійна фіксація, підтримка USB 3.2 gen1 з високою швидкістю до 5 Гбіт/с, Plug&Play без додаткових драйверів, міцний алюмінієвий корпус.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maiwo 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maiwo.

Купити Maiwo K16N

Усі ціни 27 →

Maiwo K16N black

Кармани для hdd 2.5" – це коробочка для жорсткого диска з вбудованим контролером SATA to USB. Помістивши ваш hdd в такий... щекарман, ви зможете використовувати його як флешку, просто підключаючи до USB роз'єму вашого ПК або ноутбука. Так само карман для вінчестера зручний тим, що не вимагає додаткового живлення, а живиться від USB порту (маються на увазі кармани для 2.5" жорстких дисків). В sata карман ви легко зможете встановити жорсткий диск будь-якого обсягу і перетворити його тим самим в резервне сховище даних або повсякденно використовувати в якості флешки з великим обсягом доступної пам'яті. Карман зовнішній Maiwo K16N black для SSD M. 2 через USB3.0 на гвинтах алюм. чорний. Особливості: підтримує 3 види популярних M. 2 (NGFF) SDD: 22*42 мм, 22*60 мм, 22*80 мм, гаряча заміна, світлодіодні індикатори.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
406 грн.

Maiwo K16N black — Карман-адаптер зовнішній для 1хM.2 2280 USB Type-C

Кишеня-адаптер зовнішня для 1хM.2 2280 USB Type-C
Comtrade.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
395 грн.

Кишеня Maiwo зовнішня для M.2 SSD (NGFF) SATA через USB3.0 на гвинтах алюміній матова чорна (K16N black) UA K16N black

Sota.storeМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
567 грн.

Кишеня зовнішня Maiwo K16N Black

Smartmag.biz.uaЗ нами 7 років
(Львів)
Гарантія: 3 міс.
Поскаржитись
508 грн.

Карман внешний Maiwo K16N для M.2 SSD (NGFF) USB 3.0 black

Внешний карман Maiwo K16N предназначен для твердотельных накопителей M.2 SSD (NGFF) SATA. Он имеет тонкий, стильный, практи... щечный и прочный алюминиевый корпус, приятный на ощупь. Этот карман удовлетворит как визуала, так и кинестетика. Он позволяет подключить к вашему компьютеру или ноутбуку дополнительный SSD...
Bigmo.com.uaЗ нами 4 роки
(Дніпро)
Поскаржитись
388 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Maiwo K16N

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна