Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Кишені для накопичувачів   /   Maiwo

Кишеня для накопичувача Maiwo K2568G2 (45768)

Фото - Кишеня для накопичувача Maiwo K2568G2
Фото 4
Maiwo K2568G2
Колір
Тип
зовнішній
Призначення
портативний
Форм-фактор накопичувача
2.5"
Інтерфейс накопичувача
SATA 3
Підключення
USB-C 5Gbps
Матеріал
пластик
Джерело живлення
USB порт
Габарити
121х79х15 мм
Дата додавання на E-Katalog
липень 2022
Маркування виробника
45768

Недорогий зовнішній кишеня для жорсткого диска HDD SATA або твердотільного накопичувача SSD SATA. У корпусі моделі вільно розміщуються носії форм-фактора 2.5". Інтерфейсом для підключення кейса до комп'ютера, ноутбука, ігрової приставки або інших пристроїв слугує USB 3.2 gen1 — цей стандарт передбачає максимальну пропускну здатність обміну даними на рівні приблизно до 5 Гбіт/с.

Також забезпечується сумісність Maiwo K2568G2 з попередньою версією USB 2.0. Кишеня автоматично розпізнається всіма поширеними операційними системами за принципом Plug&Play (без драйверів та допоміжного програмного забезпечення). Модель наділена підтримкою функції Hot-Plug для «гарячої заміни» накопичувача без необхідності перезавантажувати комп'ютер, що значно спрощує поводження з боксом.

Зібраний кишеня у міцному пластиковому корпусі компактного розміру (121х79х15 мм). Живлення на підключений накопичувач даних подається напряму по USB-шині, завдяки чому відпадає потреба в підведенні окремого енергозабезпечення ззовні. Що робить цю "Товар" незамінною, так це її підтримка USB 3.2 gen1 зі швидкістю до 5 Гбіт/с, сумісність з Plug&Play, і можливість "гарячої заміни" накопичувача без перезавантаження.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maiwo 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maiwo.

Купити Maiwo K2568G2

Усі ціни 13 →

Maiwo K2568G2

Зовнішня кишеня Maiwo K2568G2 призначена для жорстких дисків 2.5" SATA HDD/SSD, зовнішній інтерфейс кишені USB3.1 Gen2 Type... ще-C. Кишеня K2568G2 має дуже стильний дизайн, приємний на дотик корпус. Він є повністю портативним пристроєм, так що ваші дані завжди можна взяти із собою в дорогу. Дає змогу швидко й надійно під'єднати другорядний жорсткий диск до вашого ПК або ноутбука. Підтримуються функції Plug-and-Play і Hot-Plug, не потрібно встановлювати драйвери. дає змогу швидко та надійно під'єднати кишеню з жорстким диском до комп'ютера, що працює, водночас немає потреби перезавантажувати комп'ютер. Комплектація: - Кишеня - Кабель USB
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
465 грн.

Кишеня зовнішня Maiwo 2.5" SATA HDD/SSD via USB3.1 GEN2 TypeC (K2568G2) K2568G2

для SSD, для HDD, Форм-фактор - 2.5", Внутрішній інтерфейс - SATA, - USB Type-C, 120 х 77 х 14 мм
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
445 грн.

Кишеня зовнішня Maiwo 2.5" SATA HDD/SSD via USB3.1 GEN2 TypeC (K2568G2) K2568G2

+ 11 балів ITbox, для SSD, для HDD, Форм-фактор - 2.5", Внутрішній інтерфейс - SATA, - USB Type-C, 120 х 77 х 14 мм
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Кишеня Maiwo зовнішня для 2.5 "SATA HDD / SSD через USB3.1 GEN2 TypeC безгвинтове засувне кріплення пласт. (K2568G2) K2568G2

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
739 грн.

Кишеня зовнішня Maiwo K2568G2 (UA)

Smartmag.biz.uaЗ нами 7 років
(Львів)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
514 грн.
ще 8 пропозицій

Динаміка цін на Maiwo K2568G2

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна