Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Ножі й столове приладдя   /   Набори ножів   /   Maxmark

Набір ножів Maxmark MK-K09

Фото - Набір ножів Maxmark MK-K09
Maxmark MK-K09
Предметів в наборі
5 шт.
Ножі
універсальний
кухарський
для очищення
для нарізання
для хліба
Універсальний
12.7 см
Кухарський
20.3 см
Ніж для очищення
9 см
Ніж для нарізки
20.3 см
Ніж для хліба
20.3 см
Матеріал леза
сталь
Матеріал рукояті
пластик / ебоніт /
Країна походження бренду
Велика Британія
Дата додавання на E-Katalog
червень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxmark 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxmark.

Купити Maxmark MK-K09

Набір ножів MAXMARK 6 пр. (MK-K09) MK-K09

Офіційний партнер Maxmark
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
1 849 грн.

Набір кухонних ножів MAXMARK MK-K09

Набір кухонних ножів MAXMARK MK-K09 Набір ножів Maxmark MK-K09 - це практичне та функціональне рішення для повсякденно... щего використання на кухні. Комплект включає найзатребуваніші типи ножів, які дозволяють виконувати широкий спектр кулінарних завдань: від нарізки овочів та фруктів до оброблення м'яса та хліба. Всі ножі зручно розміщуються у компактній дерев'яній підставці, забезпечуючи
Goldtech.uaМенше року
(Полтава)
Поскаржитись
1 497 грн.

Набор кухонних ножів Maxmark з фіксованим лезом MK-K09 ( 6од.)

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись

Набір ножів MaxMark із 6 предметів (MK-K09)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Mr. Joe З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 286 грн.

Набір кухонних ножів MAXMARK MK-K09 з 6 предметів

Маркетплейс: Rozetka.ua  Kradio&k З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 699 грн.

Динаміка цін на Maxmark MK-K09