Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Мангали та грилі   /   Metalzavod

Мангал / гриль Metalzavod MR8-3

Фото - Мангал / гриль Metalzavod MR8-3
Фото 8
Metalzavod MR8-3
Тип
мангал
Паливо (джерело)
вугілля (тверде паливо)
Конструкція
розбірна
Ємність шампурів
8 шт.
Функції та можливості
регулювання рівня жару
Форма
прямокутна
Товщина стінки
3 мм
Висота
400 мм
Розміри (ШхД)
545х323 мм
Вага
11 кг
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metalzavod 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metalzavod.

Купити Metalzavod MR8-3

Усі ціни 9 →

Комплект Розбірний дворівневий мангал Metalzavod на 8 шампурів 3 мм та Чохол (MR8-3CHHL)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 262 грн.

Мангал розбірний Metalzavod Фенікс на 8 шампурів 3 мм з гравіюванням (MR8-3G)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 899 грн.

Мангал розбірний MZavod дворівневий на 8 шампурів 3 мм чорний (MR8-3)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Kid Kip З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 500 грн.

Розбірний мангал Mzavod Фенікс на 8 шампурів 3мм (MR8-3)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Metall_Safe З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 830 грн.

Розбірний мангал Mzavod Фенікс на 8 шампурів 3мм (MR8-3)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Mr. Joe З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 509 грн.
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на Metalzavod MR8-3