Каталог   /   Аудіотехніка   /   Навушники   /   Mojawa
Навушники

Mojawa Aerra

Фото - Навушники Mojawa Aerra
Фото 16
Mojawa Aerra
Колір
Підключення та конструкція
Призначеннядля активного спорту
Кісткова провідність
Конструкціязавушне кріплення
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.4
Радіус дії10 м
Характеристики
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Шумопоглинання мікрофонаENC
Функції та можливості
Мобільний застосунок
Регулювання гучності
Multipoint
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Час роботи (музика)8 год
Швидка зарядка5 хвилин на 1.5 години роботи
Інше
Захист від вологиIP67
Офіційний сайтmojawa.com
Дата додавання на E-Katalogберезень 2026
Магнітна зарядка у комплекті. Гарний рівень вологозахисту.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Які характеристики повинні мати гарні навушники?Гайд за ключовими характеристиками навушників

Купити Mojawa Aerra

MOJAWA Aerra – спортивні Bluetooth навушники з кістковою провідністю, водостійкі, бездротові

Маркетплейс: Rozetka.ua  AmazPremium З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 950 грн.

Навушники MOJAWA Aerra Wireless Bone Conduction Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  HK Shipment З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 028 грн.

Навушники MOJAWA Aerra Wireless Active Orange

Маркетплейс: Rozetka.ua  HK Shipment З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 030 грн.

Динаміка цін на Mojawa Aerra