Каталог   /   Авто та мото   /   Автохімія та мастила   /   Трансмісійні мастила   /   MPM

Трансмісійне мастило MPM ATF MB9 4 л (16004MB9)

Фото - Трансмісійне мастило MPM ATF MB9 4 л
MPM ATF MB9 4L
Вид трансмісії
АКПП
Тип
синтетичне
Об'єм
4 л
Допуски виробників
MB 236.17
Офіційний сайт
mpmoil.nl
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2022
Маркування виробника
16004MB9

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPM 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPM.

Купити MPM ATF MB9 4 л

Олива трансмісійна MPM ATF MB9 (4л.) 16004MB9

Olcar.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
3 313 грн.

Трансмісійна олія MPM 16004MB9 ATF MB9 MB-236.17 4л

Маркетплейс: Rozetka.ua  europartscar З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 104 грн.

Трансмісійна рідина MPM ATF MB9 4л (16004MB9)

Маркетплейс: Rozetka.ua  1Market З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 951 грн.

Динаміка цін на MPM ATF MB9 4 л