Циркуляційний насос Mytec OTP4/25S-130 4 м 1 1/2" 130 мм
 | Купити! Насос циркуляційний Mytec OTP 4/25S 130, 71 Вт, H 4м, Q 50л/хв, з гайкамиМаркетплейс: Rozetka.ua Termo-UЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись |
Mytec OTP4/25S-130 4 м
1 1/2"
130 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:2760 л/год
Макс. напір:4 м
Споживана потужність:85 Вт