Каталог   /   Авто та мото   /   Запчастини й електрика   /   Склоочисники (двірники)   /   Oximo

Склоочисник Oximo WR304300

Фото - Склоочисник Oximo WR304300
Oximo WR304300
Тип
каркасна щітка
Призначення
заднього виду
Кількість в упаковці
1 шт.
Довжина основного
300 мм
Сезонність
всесезонний
Кріплення
Спеціальне
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oximo 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oximo.

Купити Oximo WR304300

Усі ціни 6 →

OXIMO WR304300

Склоочисники для заднього скла OXIMO WR, виконані з силіконово-каучукової суміші. Металеві деталі виготовлені з... щевисокоміцної сталі типу High-Carbon повністю оцинкованої, для тривалого та ефективної захисту від корозії. Мають унікальне кріплення типу WR, яке підходить тільки для певних моделей автомобілів (на заднє скло) відповідно до каталогу.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
372 грн.

Щітка склоочисника OXIMO 300 мм (12") (WR304300) WR304300

безкаркасний, Довжина 1 - 300 мм, Спеціальне кріплення, зима, літо, 1 шт
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
340 грн.

Щітка склоочисника OXIMO 300 мм (12") (WR304300) WR304300

+ 10 балів ITbox, безкаркасний, Довжина 1 - 300 мм, Спеціальне кріплення, зима, літо, 1 шт
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Щітка склоочисника (двірник) Oximo задня 300 мм (WR304300)

Маркетплейс: Rozetka.ua  MTVA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
405 грн.

Щітка склоочисника заднього OXIMO модельна 300 мм WR304300

Маркетплейс: Rozetka.ua  MegaPartsHub З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Щітка склоочисника задня модельна 300mm OXIMO WR304300

Маркетплейс: Rozetka.ua  AVTO-OK! З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
429 грн.

Динаміка цін на Oximo WR304300