Пластик для 3D друку Power Plant PT812868 1 кг синій
![]() |
Power Plant PT812868 1 кг синій |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Power Plant 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Power Plant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Power Plant PT812868 1 кг синій
Усі ціни 21 →ABS-пластик PowerPlant Filament для 3D-принтера 1.75 мм 1 кг, синій (PT812868) PT812868 | 999 грн. |
Пластик для 3D-принтера PowerPlant ABS, 1.75 мм, 1kg, blue (PT812868) PT812868 | 862 грн. |
| 782 грн. | ![]() |
| 899 грн. | ![]() |
| 862 грн. | ![]() |
ще 16 пропозицій
Модификації Power Plant PT812868
| Ціни на Power Plant PT812868 |
|---|---|---|---|---|
| Power Plant PT812875 1 кг білий | від 859 грн. | 23 пропозиції | ||
| Power Plant PT812868 1 кг синій | від 779 грн. | 22 пропозиції | ||
| Power Plant PT812882 1 кг червоний | від 1 239 грн. | 3 пропозиції | ||
| Power Plant PT812851 1 кг чорний | від 859 грн. | 22 пропозиції | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →