Каталог   /   Офис и канцелярия   /   Печать и полиграфия   /   Пластик для 3D печати   /   Power Plant

Пластик для 3D печати Power Plant PT812936 1 кг черный

Фото - Пластик для 3D печати Power Plant PT812936 1 кг  черный
Фото 11
Power Plant PT812936 1 кг черный
Цвет
Основное
МатериалPLA
Диаметр1.75 мм
Рекомендуемые параметры
Температура экструдера200 – 210 °С
Температура стола / платформы50 – 65 °С
Общее
Упаковкакатушка
Вес1 кг
Дата добавления на E-Katalogмай 2024
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Power Plant 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Power Plant.
Разновидности пластика для 3D-печатиГид по распространенным типам термопластиков, используемых в 3D-печати

Купить Power Plant PT812936 1 кг черный

Все цены 22 →

PLA-пластик PowerPlant Filament для 3D-принтера 1.75 мм 1 кг, чорний (PT812936) PT812936

Полілактид (PLA) - це пластик на рослинній основі, який зазвичай складається з кукурудзяного крохмалю як основна сировина. Як... ещетермопластичний полімер, виготовлений із відновлюваної сировини, він повністю біорозкладається. PLA – найпопулярніший матеріал для 3D друку. PLA пластиком надзвичайно легко друкувати. Зазвичай він випливає із сопла вашого 3D-принтера без будь-яких проблем із засміченням, і в порівнянні з іншими нитками PLA має відносно низьку температуру друку. Полілактид (PLA) - це біорозкладний термопластик, який широко використовується в 3D-друку завдяки своїй простоті використання, екологічності та чудовій деталізації, роблячи його ідеальним матеріалом для різних додатків, від освітніх проектів до створення прототипів та декоративних виробів. Особливості: Зручність 3D друку, довговічність, міцність, помірна міцність. Ідеально підходить для сувенірів, рекламної продукції, іграшок, споживчих товарів, виробів із гладкою поверхнею. Достатньо хороша стійкість, але PLA пластик може деформуватися за температури 55±5°С. Обмежена гнучкість, пластик злегка ламкий. Чи не розчинний. Менш міцний, ніж ABS. Температура сопла для 3D друку пластиком PLA повинна бути в діапазоні 200°C - 210°C. Практично відсутня усадка при охолодженні. Платформа з підігрівом не потрібна, але рекомендується для покращення адгезії початкових шарів. Складність 3D друку – легко. Пластик для 3D друку PLA не є гідрофобним, тому важливо зберігати його в сухому місці в упаковці з вологопоглиначем.
Click.uaС нами 4 года
(Киев)
Пожаловаться
1 099 грн.

Пластик для 3D-принтера PowerPlant PLA, 1.75 мм, 1kg, black (PT812936) PT812936

+ 37 балів ITbox, Тип пластика - PLA, Діаметр - 1.75 мм, Температура екструзії - 195 - 220 °C, 70 °C, Тип поставки - на котуш... ещеці, Колір - чорний
Itbox.uaС нами 8 лет
(Киев)
Пожаловаться
975 грн.

PowerPlant PT812936

Mallprix.comМенее года
(Киев)
Гарантия: от производителя
Пожаловаться
859 грн.

Пластик для 3D принтера POWERPLANT PLA 1кг 1.75мм Black (PT812936) PT812936

FOXTROT.UAС нами 9 лет
(Киев)
Гарантия: от производителя
Пожаловаться
999 грн.

Пластик для 3D-принтера PowerPlant PLA, 1.75 мм, 1kg, black (PT812936) PT812936

Тип пластика - PLA, Діаметр - 1.75 мм, Температура екструзії - 195 - 220 °C, 70 °C, Тип поставки - на котушці, Колір - чорний
Brain.com.uaС нами 8 лет
(Киев)
Пожаловаться
eще 17 предложений

Динамика цен на Power Plant PT812936 1 кг черный

• Минимальная
• Средняя
• Максимальная

Модификации Power Plant PT812936

Цены на Power Plant PT812936
Power Plant PT812950 1 кг белыйот 859 грн.23 предложения
Power Plant PT812974 1 кг желтыйот 1 178 грн.16 предложений
Power Plant PT812967 1 кг красныйот 999 грн.1 предложение
Power Plant PT812943 1 кг синийот 859 грн.23 предложения
Power Plant PT812936 1 кг черныйот 859 грн.23 предложения