Каталог   /   Офіс і канцелярія   /   Друк і поліграфія   /   Пластик для 3D друку   /   Power Plant

Пластик для 3D друку Power Plant PT812950 1 кг білий

Фото - Пластик для 3D друку Power Plant PT812950 1 кг  білий
Фото 11
Power Plant PT812950 1 кг білий
Колір
Головне
МатеріалPLA
Діаметр1.75 мм
Рекомендовані параметри
Температура екструдера200 – 210 °С
Температура стола / платформи50 – 65 °С
Загальне
Упаковкакотушка
Вага1 кг
Дата додавання на E-Katalogтравень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Power Plant 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Power Plant.
Різновиди пластику для 3D-друкуГід за поширеними типами термопластиків, що використовуються в 3D-друку.

Купити Power Plant PT812950 1 кг білий

Усі ціни 22 →

PLA-пластик PowerPlant Filament для 3D-принтера 1.75 мм 1 кг, білий (PT812950) PT812950

Полілактид (PLA) - це пластик на рослинній основі, який зазвичай складається з кукурудзяного крохмалю як основна сировина. Як... щетермопластичний полімер, виготовлений із відновлюваної сировини, він повністю біорозкладається. PLA – найпопулярніший матеріал для 3D друку. PLA пластиком надзвичайно легко друкувати. Зазвичай він випливає із сопла вашого 3D-принтера без будь-яких проблем із засміченням, і в порівнянні з іншими нитками PLA має відносно низьку температуру друку. Полілактид (PLA) - це біорозкладний термопластик, який широко використовується в 3D-друку завдяки своїй простоті використання, екологічності та чудовій деталізації, роблячи його ідеальним матеріалом для різних додатків, від освітніх проектів до створення прототипів та декоративних виробів. Особливості: Зручність 3D друку, довговічність, міцність, помірна міцність. Ідеально підходить для сувенірів, рекламної продукції, іграшок, споживчих товарів, виробів із гладкою поверхнею. Достатньо хороша стійкість, але PLA пластик може деформуватися за температури 55±5°С. Обмежена гнучкість, пластик злегка ламкий. Чи не розчинний. Менш міцний, ніж ABS. Температура сопла для 3D друку пластиком PLA повинна бути в діапазоні 200°C - 210°C. Практично відсутня усадка при охолодженні. Платформа з підігрівом не потрібна, але рекомендується для покращення адгезії початкових шарів. Складність 3D друку – легко. Пластик для 3D друку PLA не є гідрофобним, тому важливо зберігати його в сухому місці в упаковці з вологопоглиначем.
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 099 грн.

Пластик для 3D-принтера PowerPlant PLA, 1.75 мм, 1kg, white (PT812950) PT812950

+ 35 балів ITbox, Тип пластика - PLA, Діаметр - 1.75 мм, Температура екструзії - 195 - 220 °C, 70 °C, Тип поставки - на котуш... щеці, Колір - білий
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
963 грн.

PowerPlant PT812950

Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
859 грн.

Пластик для 3D принтера POWERPLANT PLA 1кг 1.75мм White (PT812950) PT812950

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
999 грн.

PowerPlant Filament 1.75 мм 1 кг White (PT812950) Filament1.75мм1кгWhite(PT812950)

Тип/Нитка|Вага нитки/1 кг|Колір виробника/Білий|Температура плавлення/200 - 210 °C|Вага упаковки/1,265 кг|Об'єм флакона/Ні|Ко... щед товару (арт. виробника)/PT812950|Бренд/PowerPlant|Посилання на сайт виробника/http://powerplant.ua/pla-plastic-powerplant-filament-for-3d-printer-175-mm-1-kg-white/|Матеріал/PLA|Діаметр нитки/1,75 мм
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
965 грн.
ще 17 пропозицій

Динаміка цін на Power Plant PT812950 1 кг білий

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Power Plant PT812950

Ціни на Power Plant PT812950
Power Plant PT812950 1 кг білийвід 859 грн.23 пропозиції
Power Plant PT812974 1 кг жовтийвід 1 178 грн.16 пропозицій
Power Plant PT812943 1 кг синійвід 859 грн.23 пропозиції
Power Plant PT812967 1 кг червонийвід 999 грн.1 пропозиція
Power Plant PT812936 1 кг чорнийвід 859 грн.23 пропозиції