Пластик для 3D друку Power Plant PT812967 1 кг червоний
![]() | Купити! PowerPlant PLA, 1.75 мм, 1kg, red (PT812967) Пластик для 3D-принтера PLA, 1.75 мм, 1kg, red (PT812967)Kvshop.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: 1 міс. від виробника Поскаржитись |
Power Plant PT812967 1 кг червоний |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Power Plant 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Power Plant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Power Plant PT812967
| Ціни на Power Plant PT812967 |
|---|---|---|---|---|
| Power Plant PT812950 1 кг білий | від 859 грн. | 23 пропозиції | ||
| Power Plant PT812974 1 кг жовтий | від 1 178 грн. | 16 пропозицій | ||
| Power Plant PT812943 1 кг синій | від 859 грн. | 23 пропозиції | ||
| Power Plant PT812967 1 кг червоний | від 999 грн. | 1 пропозиція | ||
| Power Plant PT812936 1 кг чорний | від 859 грн. | 23 пропозиції | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →