Монітор QUBE B24F120HS 23.8 "
Фото 7
QUBE B24F120HS 23.8 "
23.8 "27 "
Діагональ:23.8 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, MPRT 1 мс
Частота:120 Гц
Контрастність:1 500:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:DisplayPort v1.2 • HDMI v1.4, VGA
Всі характеристики
Характеристики B24F120HS
Колір
Типмонітор
Діагональ23.8 "
Дисплей
Тип матриціIPS
Покриття екранаматове
Частота кадрів120 Гц
Розмір пікселя0.27 мм
Час відгуку (MPRT)1 мс
Кут огляду по вертикалі178 °
Кут огляду по горизонталі178 °
Яскравість300 кд/м²
Глибина кольору8-bit (16.7M Colors)
Підключення
Передача відеоVGA
DisplayPort v1.2
HDMI v1.4
Роз'єми (додатково)вхід mini-Jack (3.5 мм)
вихід mini-Jack (3.5 мм)
Функції та можливості
Портретний режим
Поворот екрана / +- 30° /
Регулювання висоти / 120 мм /
Вбудовані динаміки
Інше
Настінне кріпленняVESA 75x75 мм
Габарити (ШхВхТ)540x477x198 мм
Габарити без підставки (ШхВхТ)540x320x53 мм
Вага4.5 кг
Дата додавання на E-Katalogгрудень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог QUBE 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі QUBE.
Купити QUBE B24F120HS 23.8 "
Усі ціни 16 →
Монітор 23.8" Qube B24F120HS
Монітор 23.8" Qube B24F120HS / QUBE / 8 біт / 23.8" / Full HD 1920x1080 / IPS / 120Hz / 1ms / Широкоформатні (16:9) / 300 cd/... щеm² / 1 500:1 / 20W / 75x75 / 36міс. / 00-00082760
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
QUBE Монітор QUBE B24F120HS Black 24
MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
Монітор QUBE B24F120HS Black - 23.8" IPS / 1920×1080 / 120 Гц / Pivot / HAS
Qube B24F120HS — це сучасне втілення технологічного прогресу у світі моніторів, створене для задоволення найрізноманітніших п... щеотреб користувачів. З діагоналлю 23,8" дюйма та роздільною здатністю FHD, цей монітор забезпечує кристально чітке зображення, яке буде радувати як професіоналів, що працюють із графікою, так і любителів мультимедійних розваг. IPS-панель гарантує відмінну передачу
Ktc.uaЗ нами 7 років
(Рівне)
QUBE B24F120HS
Luckylink.kiev.uaЗ нами 6 років
Гарантія: від виробника
Монітор QUBE B24F120HS
Переваги монітора QUBE B24F120HS очевидні: відзначається відмінною якістю зображення завдяки контрастності 1500:1, а також ви... щесокою частотою оновлення 120 Гц, що забезпечує плавність візуалізації. Вбудовані динаміки потужністю 2x1 Вт дозволяють насолоджуватися звуком без необхідності підключати додаткові колонки. Монітор має матове покриття екрана, що зменшує відблиски і дозволяє