Монітор MSI PRO MP251P 24.5 " чорний
Фото 7 |
MSI PRO MP251P 24.5 " чорний
Діагональ:24.5 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:1 300:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити MSI PRO MP251P 24.5 " чорний
Усі ціни 50 →MSI 24.5" PRO MP251P Black PRO MP251P | 4 899 грн. |
Монітор 24.5" MSI PRO MP251P | 4 899 грн. |
Монитор MSI 24.5" PRO MP251P D-Sub, HDMI, MM, IPS, 100Hz, 4ms, sRGB 101, F | 4 661 грн. |
Монітор Msi Pro MP251P (9S6-3PC29M-016) | 4 900 грн. |
Монитор Msi Pro MP251P (9S6-3PC29M-016) | 4 900 грн. |
ще 20 пропозицій