Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Опалення та котли   /   Радіатори опалення   /   Radiatori 2000

Радіатор опалення Radiatori 2000 Xtreme 500/95 1

Фото - Радіатор опалення Radiatori 2000 Xtreme (500/95 1)
Відео 3
Порівняти ціни 3 →
Тип:секційний
Матеріал:біметал
Підключення:бічне
Країна:Італія
в списокмої списки
Модифікації Radiatori 2000 Xtreme 1
Характеристики
Radiatori 2000 Xtreme 500/95 1
Тип радіатора
секційний
Країна походження бренду
Італія
Матеріал
біметал
Кількість секцій
1 шт.
Монтаж
на стіну
Підключення
бічне
Міжосьова відстань
500 мм
Діаметр підключення
1"
Тепловіддача
173 Вт / при ΔТ=70ºС /
Висота радіатора
560 мм
Ширина радіатора
80 мм
Товщина радіатора
95 мм
Вага
1.73 кг
Дата додавання на E-Katalog
березень 2015
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radiatori 2000 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radiatori 2000.
Як вибрати радіатор опаленняТипи, матеріали, теплова потужність та інші критерії вибору радіаторів опалення
Де купити Radiatori 2000 Xtreme 500/95 1

Radiatori 2000 Radiatori 2000 Xtreme 500/100

Кліматична технікаЗ нами більше 10-ти років (Київ)Гарантія: від виробника
Поскаржитись
597 грн.

Радіатор біметалевий секційний Radiatori XTREME 500/100

In-ua.comЗ нами 4 роки (Київ)
Поскаржитись
598 грн.

Radiatori 2000 Xtreme 500/100

Маркетплейс: Rozetka.ua  ETP Market З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
709 грн.

Динаміка цін на Radiatori 2000 Xtreme 500/95 1

звичайна модель, нічого особливого
3 вересня 2017
Будьте уважні!!! Це не повний біметал. Тільки частковий. На ринках і в магазинах позиціонують як якісну модель, а в деяких - як аналог Глобал. Це частковий біметал. Добре, що розібрався в матчастині. З повного біметалу це тільки Глобал, Фондінал Алюстал і Сіра Еліс, ну і декілька наших виробників.
Немає.
Брехня щодо біметалу. Ці радіатори НАПІВ-біметалічні. А це означає, що сенсу в них немає, той самий ал.юміній, корозії і т.д.
Додати відгук
Відеоогляди