Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Краса та гігієна   /   Електробритви   /   RAF

Електробритва RAF R.4043

Фото - Електробритва RAF R.4043
Фото 4
RAF R.4043
Колір
Типроторна
Голіннявологе та сухе
Захист від вологиIPX7
Насадкитример
насадка для вух та носа
Характеристики
Бритвених голівок / сіток3 шт.
Оберти моторчика7200 об/хв
Функції та можливостіплаваюча голівка / сітка
можливість промивки водою
індикатор очищення
блокування кнопок
Джерело живлення
Джерело живленняакумулятор
Тип акумулятораLi-Ion
Індикатор рівня заряду
Порт зарядки на корпусіUSB-C
Інше
Дисплей
Дата додавання на E-Katalogтравень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Що вибрати для гоління та стрижки бороди?Короткий гід за багатим асортиментом приладів для чоловічого гоління та стайлінгу

Купити RAF R.4043

Усі ціни 6 →

Акумуляторна електробритва 3в1 з трьома плавальними головками та насадками RAF R.4043 3W

Маркетплейс: Rozetka.ua  INPLAY З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
772 грн.

Набір електробритв для стрижки RAF R.4043

Маркетплейс: Rozetka.ua  RichMall З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
640 грн.

Бездротова електробритва RAF R.4043 3в1 з дисплеєм та USB Type-C

Маркетплейс: Rozetka.ua  Kubas З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
550 грн.

Акумуляторна електробритва 3в1 з трьома плаваючими головками та насадками RAF R.4043 3W

Маркетплейс: Rozetka.ua  kivvi.salee З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Акумуляторна електробритва 3в1 RAF R.4043 з дисплеєм, USB Type-C

Маркетплейс: Rozetka.ua  SHOPonM З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Акумуляторна електробритва RAF R.4043 3в1 — Роторна система, LED-дисплей, 120 хв роботи та USB-зарядка

Маркетплейс: Rozetka.ua  Besttrimmer З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
599 грн.