Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Маніпулятори   /   Ігрові маніпулятори   /   Rampage

Геймпад Rampage Hydra Pro

Фото - Ігровий маніпулятор Rampage Hydra Pro
Фото 17
Rampage Hydra Pro
Колір
Тип пристрою
геймпад
Сумісність з платформами
ПК (Windows)
Android
iOS
Підключення
Bluetooth/радіо
Радіус дії
10 м
Загальна кількість кнопок
14
Зворотний зв'язок
вібрація
Маніпулятор D-pad
4-позиційний
Стіки
2 шт
асиметричне
Бампери (шифти)
2
Тригери (курки)
2
Матеріал виконання
пластик
Джерело живлення
акумулятор
Час роботи
15 год
Порт на пристрої
USB-C
Приймач (Донгл)
USB A
Підсвітка
RGB
Вага
317 г
Офіційний сайт
rampage.com.tr
Дата додавання на E-Katalog
січень 2026
Станція для заряджання в комплекті
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Як вибрати ігровий геймпадВибір геймпада — це не просто покупка, а інвестиція в комфорт і задоволення від ігор.

Купити Rampage Hydra Pro

Усі ціни 6 →

Геймпад Rampage Hydra Pro Black

Геймпад Rampage Hydra Pro Black — багатомодний контролер із підключенням Bluetooth, 2,4 GHz і кабелем, що забезпечує сумісніс... щеть з ПК, мобільними пристроями та Nintendo Switch; ергономічний корпус із антиковзаючими вставками і вагою близько 298 г знижує втому під час тривалих сесій, а RGB-підсвічування додає стильності й легко вимикається за потреби. Пристрій оснащений 21 функціональною кнопкою, двома аналоговими стиками, 4-керувальною D-pad, чутливими магнітними тригерами Halla і асинхронною вібрацією для реалістичного відчуття гри; радіус дії бездротового з’єднання до 10 м. Вбудований акумулятор і док-станція дозволяють компактно зберігати контролер та швидко заряджати його без зайвих кабелів; індикатор заряду контролює рівень енергії. Plug & Play сумісність і відсутність аудіороз’єму роблять цей геймпад практичним вибором для широкого кола ігор — від шутерів до гоночних симуляторів.
Tomdom.in.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
2 097 грн.

Бездротова Rampage Hydra Pro білого кольору

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
2 059 грн.

Геймпад Rampage Hydra Pro Black

Zaua.storeЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
2 091 грн.

Геймпад Rampage Hydra Pro White

Геймпад Rampage Hydra Pro White — універсальний контролер для ПК та Nintendo Switch (включно з OLED), що поєднує три режими п... щеідключення (Bluetooth, 2,4 ГГц та дротове) для гнучкої сумісності та мінімальної затримки; білий ергономічний корпус із антиковзкими вставками і продуманими хватами забезпечує комфорт під час тривалих сесій, а док-станція для заряджання дозволяє зручно зберігати та швидко підживлювати пристрій. Контролер оснащений двома чутливими аналоговими стиками, 20 кнопками, 4-напрямним D-pad, асиметричною вібрацією і магнітними сенсорами тригерів для точного управління; RGB-підсвічування додає стилю і налаштовується або вимикається за потреби. Індикація рівня заряду і Plug & Play-підключення спрощують експлуатацію, діапазон бездротового зв’язку до 10 м, вага близько 298 г, живлення від вбудованого акумулятора з док-станцією. Цей контролер підходить для геймерів, які шукають поєднання зручності, універсальності та сучасних функцій у стильному білому виконанні.
Zaua.storeЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
2 435 грн.

Геймпад Rampage Hydra Pro White

Tomdom.in.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
2 441 грн.

Бездротова Rampage Hydra Pro чорного кольору

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
1 906 грн.

Динаміка цін на Rampage Hydra Pro