Точильно-шліфувальний верстат Ryobi RBGL250G 150 мм / 250 Вт (5133004825)
Ryobi RBGL250G 150 мм / 250 Вт 150 мм / 250 Вт 150 мм / 370 Вт | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||